ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Еко-активісти безкоштовно навчатимуть хмельничан правильно утеплюватися

1737
Фото: ecoenergy.dilovamova.com

Молодіжний кліматичний рух розпочинає просвітницьку ініціативу «Точка тепла», який має на меті допомогти українцям із утепленням та впровадженням заходів з енергозбереження в побуті.

«Хочеш жити у теплі та комфорті? Утеплюйтеся правильно!». Саме під таким гаслом активісти молодіжного кліматичного руху в Україні розпочинають просвітницьку ініціативу «Точка тепла» в Хмельницькому. Кампанія охопить одночасно чотирнадцять міст країни. Серед осередків проведення акції – міста Київ, Вінниця, Добропілля, Запоріжжя, Львів, Луцьк, Миргород, Полтава, Рівне, Тернопіль, Львів, Херсон, Черкаси і Чернівці. В нашому місті акція триватиме з 8 до 14 листопада.

«Нині Україна є «лідером» серед європейських держав із нераціонального використання енергоресурсів. Для того, щоб вийти з енергетичної кризи та стати більш енергонезалежними, слід уже зараз покласти край марнотратству та утеплити свої помешкання», – вважають організатори.

Усі бажаючі зможуть отримати тематичні листівки та брошури з термоізоляції будівель. Відвідавши такий захід ви також дізнаєтеся: для чого потрібен облік тепла та наскільки дорого вам обходиться власне марнотратство; як правильно утеплити помешкання; усе про теплоізоляційні матеріали (їх якість, безпечність та орієнтовні обсяги економії ресурсів); які заходи з енергозбереження найкраще впровадити для вашої оселі.

В Хмельницькому «Точку тепла» можна зустріти:
8 листопада (18.00 — 19.00) — кав'ярня «Рукавичка»;
10 листопада (18.00 — 19.00) — в холі кінотеатру «Мультиплекс»;
12 листопада (15.25 — 16.25) — ВПУ №4 (лекція про енергозбереження);
14 листопада (18.00 — 19.00) — біля входу в ТЦ «Агора».
Деталі за тел.: 096 945 02 51.

Довідково:
Громадську кампанію «Точка тепла» спланували та втілюють у життя активісти, учасники кліматичного форуму «Енергія змін», за підтримки Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА), ГО «Екоклуб», Національного екологічного центру України (НЕЦУ) та фінансування Представництвом Фонду Гайнріха Бьолля в Україні. Партнер заходу — соціальний проект «Зігріймо Україну разом». Партнер у Хмельницькому - «Хмельницький молодіжний клуб розвитку». 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую