clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Для курсантів-прикордонників вже майже рік функціонує лабораторія прав людини

Дмитра СКРИПНИКА

Фото: Дмитра СКРИПНИКА

Цей проект Європейського Союзу дає повний доступ для курсантів та студентів нашої академії до довідкової та навчальної літератури з питань дотримання прав людини в оперативно-службовій діяльності прикордонної служби.

Спеціалізований клас – лабораторію прав людини в Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького було створено минулого року в день 65-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Це клас Європейського зразка, який був створений у рамках проекту, що фінансувався ЄС.
Лабораторію призначено для викладання навчальних дисциплін з адміністративного, міграційного, конституційного, міжнародного права, свобод та обов’язків громадянина, адміністративної діяльності органів охорони державного кордону України. У класі розміщено інформацію, що стосується концепції прав людини, її розвитку, українського сліду у створенні концепції, дотримання і поваги прав людини та участь у цьому процесі Державної прикордонної служби України.
"Подібні оновлення дають можливість забезпечити самостійність роботи курсантів та студентів академії. Лабораторія використовується і під час навчальних занять, і в години самостійної підготовки. Перебуваючи тут, вони мають можливість доступу до Інтернет-ресурсів різних міжнародних організацій, офіційних сайтів і також різних судових рішень. Окремо у цьому приміщенні передбачено можливість доступу для курсантів та студентів нашої академії до довідкової та навчальної літератури з питань дотримання прав людини в оперативно-службовій діяльності ДПСУ", – розповів начальник кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, полковник юстиції Андрій Мота.

Дарія ПАСТЕРНАК.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 24.06.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.03
26.04
29.12
29.13
0.44
0.44

Архів новин

<<Червень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30