Хмельницький «Новатор» наблизився впритул до лідера Вищої ліги

Спорт 2507

Хмельничани обіграли чернівчан та вінничан, на черзі – львів’яни.

У Хмельницькому триває третій тур у Вищій волейбольній лізі України групи «А», де боротьбу за потрапляння до «Фіналу чотирьох» веде хмельницький «Новатор».
«Новатор» уже зіграв двома матчі, у яких святкував дві перемогу. У п’ятницю, 23 січня, хмельничани без особливих труднощів перемогли «Роднічок-Колос» з Новоселиці (Чернівецька область). Команда з Новоселиці лише у першому сеті змогла нав’язати боротьбу господарям паркету, але у підсумку програла «новаторцям» з «сухим» рахунком 0:3 (25:27, 13:25, 13:25).
В іншій дуелі лідер групи «А» львівський «Барком-Кажани-2» мінімально поступився вінницькому «ОСДЮСШ-45 ЕМЗ» - 2:3. Суперники подарували хмельницьким глядачам п’ять сетів. Вінничани, програвши у першому періоді (19:25), виграли у наступних двох (25:17 та 25:21). У четвертому сеті команди йшли очко в очко, але більше пощастило львів’янам – 35:33. Вирішальний п’ятий сет приніс перемогу команді з Вінниці (15:6).
У суботу, 24 січня, на команду зі Львова знову очікувала невдача. «Барком-Кажани-2» не зумів продемонструвати лідерської гри і поступився «Роднічку-Колос» - 0:3. «Колосівці» без проблем виграли два перші сети (25:21 та 25:19) і лише у третьому періоді суперники не дозволяли один одному відриватися більше, ніж на два м’ячі. «Гойдалки» завершилася на користь новоселиців (25:23), які святкували підсумкову перемогу.
А от «Новатор» змусив понервувати своїх вболівальників. Хмельничан без серйозного опору виграли перший та другий сети (25:21 та 25:19) у вінницького «ОСДЮСШ-45 ЕМЗ», але замість того, щоб довести гру до логічної перемоги, наші волейболісти розслабилися. Цим суперник і скористався. Вінничани виграли третій сет (25:23) і були близькими до того, щоб засмутити хмельничан і у четвертому періоді, але «новаторці» були сильнішими – 25:21. Фінальний результат 3:1 на користь «новаторців».
Заключні дві гри третього туру пройдуть у неділю, 25 січня, у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Новатор»: «ОСДЮСШ» зіграє із «Родничком-Колос» (початок о 10:00), а «Новатор» - із «Баркомом-Кажи-2» (початок о 12:00).