Десятирічна хмельничанка стала переможницею чемпіонату України з шахів

Спорт 2446
khmelnytsky.com
Євгенії Дзятко незабаром має виповнитися лишень одинадцять. . Фото: khmelnytsky.com

Євгенія Дзятко виборола 1 місце у напруженій боротьбі з титулованими та старшими суперницями.

Вихованка відділення шахів Хмельницької ДЮСШ №2 Євгенія Дзятко (тренер-викладач Марина Зінгайло) у фінальних змаганнях чемпіонату України з швидких шахів виборола заслужене 1 місце. Змагання серед спортсменок до 12 років відбулися у Миколаєві.

Як повідомляють у міській раді, «золото» наша землячка здобула у напруженій боротьбі з титулованими та старшими суперницями, адже незабаром їй має виповнитися лишень одинадцять. Дівчинка набрала 7 з 9-ти можливих очок, випередивши суперниць усього на півочка.

Не залишилася Євгенія без місця на п’єдесталі пошани й у змаганнях із блискавичних шахів – так само серед дівчат до 12 років. У скарбничці подільської чемпіонки бронзова медаль, яку вона виборола з шістьма з половиною із дев’яти очок.