ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Славуті збирають кошти на пам’ятник Героям Небесної сотні

Євромайдан 3698
Славутчани хочуть увіковічнити пам
Славутчани хочуть увіковічнити пам'ять героїв Небесної сотні.. Фото: slavuta-mvk.info

Орієнтовна вартість пам’ятного знаку - 48 тисяч гривень.

Пам’ять Героїв Небесної сотні хочуть увіковічнити у Славуті, спорудивши монумент тим, хто загинув під час революції Гідності.

Таке рішення виконавчий комітет Славутської міської ради прийняв 10 березня 2015 року, підтримавши звернення управління освіти. Пам’ятний знак Героям Небесної сотні планують встановити в районі навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія №5.

Як повідомляють у міській раді, станом на 20 квітня 2015 року, від трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, а також фізичних осіб на спорудження пам’ятного знаку Героям Небесної сотні надійшло коштів на загальну суму 21 тисяча 90 гривень. Орієнтовна вартість пам’ятника (без монтажних робіт) - 48 тисяч гривень.

Славутчани звертаються за допомогою до усіх небайдужих, закликаючи долучитися до загальноміської справи увіковічення пам’яті тих, хто віддав своє життя під час революції Гідності.
Номер рахунку КБ «ПриватБанку»:
ЄДРПОУ/ДОФО 33361453
МФО 315405
№ 26008052418027.
Контактна особа - Марія Олександрівна Караван - тел: 098-231-22-25.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую