Злива, димові шашки та перемога НФК «Поділля»

Спорт 2845
Після димових шашок у фан-секторі Поділля, матч призупинили на декілька хвилин
Після димових шашок у фан-секторі Поділля, матч призупинили на декілька хвилин. Фото: Олександра Нікітіна

Стартувала нова першість області з футболу серед команд Прем’єр-ліги

Великий футбол повертається на поля Хмельниччини. Щоправда, не професійний, а лише аматорський. Розпочалася нова першість області в найвищому дивізіоні, на старт якої вийшли вісім клубів.

Минулорічний бронзовий призер чемпіонату області – хмельницьке «Поділля», свій перший матч проводив у рідних стінах. На стадіоні ДЮСШ №1 команда Миколи Федорка приймала нетішинський «Енергетик». Попри складні погодні умови – майже увесь матч була злива, не чисельні глядачі стали свідками доволі цікавої гри. Вже на 17-хвилині поєдинку Владислав Зенін, відгукнувшись на передачу партнерів із глибини поля, опинився на одинці зі стражем воріт «Енергетика» та відкрив рахунок у грі. А вже через хвилин п’ять головний рефері матчу Сергій Подворний зупинив матч! Справа в тому, що ультрас «Поділля» запалили димові шашки, через що, на думку арбітра, продовження матчу було неможливим. А тому матч зупинили, але через хвилин п’ять гра відновилася. І наприкінці першого тайму гості мали нагоду зрівняти рахунок у поєдинку, але хмельничан врятувала стійка.

Ну, а в другому таймі «Поділля» довело свою перевагу, забивши ще один гол. На 67-хвилині матчу Олексій Колесников вдало замкнув навіс зі штрафного в виконанні Анатолія Шляхового. І, як нетішинці не намагалися відігратися, «Народний футбольний клуб «Поділля» здобув першу перемогу в новому сезоні з рахунком 2:0.