Гандболістки «Хмельничанки» розпочали заключний тур перемогою

Спорт 1728
Чемпіонками України вже достроково стали гандболістки львівської Галичанки. А ось яким фінішують хмельницькі гандболістки, стане відомо 23 травня. Фото: zik.ua

В Ужгороді стартував шостий тур чемпіонату України з гандболу серед жінок у Суперлізі

Свій перший матч заключного туру першості гандболістки ГК «Хмельничанка» мали провести проти «ДЮСШ-Запоріжжя». Утім, суперниці хмельничанок не приїхали до Ужгорода, а тому наші дівчата здобули технічну перемогу з рахунком 10:0.

Вже сьогодні ГК «Хмельничанка» зіграє свій матч зі столичною командою «ДЮСШ 21-ЦСКА», яка посідає передостанню 10 сходинку в турнірній таблиці. А завтра, 23 травня, хмельницькі гандболістки проведуть останній поєдинок у нинішній першості з ГК «Бровари», який йде на 9 місці. Саме після цього матчу і стане відомо, на якій позиції завершить цей чемпіонат ГК «Хмельницькій». Наразі в активі хмельничанок 17 очок у 27 зіграних матчах та сьоме місце в турнірній таблиці.