Хмельницькі дзюдоїсти відзначилися на Кубку України

Спорт 1618
Тотамі сумського легкоатлетичного манежу стали щасливими для хмельницьких дзюдоїстів. Фото: uabs.edu.ua

Вихованці хмельницької ДЮСШ «Динамо» здобули золоту на бронзову нагороди

У Сумах відбувся відкритий Кубок України з дзюдо. У змаганнях взяли участь більше 250 спортсменів із 20 регіонів країни.

Увага подільських поціновувачів цього різновиду єдиноборств була прикута до змагань серед чоловіків. Особливо, в ваговій категорії  до 100 кілограмів, в якій змагалися хмельничани Антон Савицький та Олександр Романюк. Останній, між іншим, не раз здобував нагороди як чемпіонатів, так і Кубків України. Ось тільки «золото» ніяк не підкорялося. Та в Сумах Олександр виступив на «відмінно», здобувши Кубок та ставши першим подолянином, якому це вдалося.

Вдало виступив і Антон Савицький, який в квітні цього року став чемпіоном України серед молоді віком до 21 року.
У змаганнях серед дорослих «динамівець» став бронзовим призером змагань.

Ну, а збірна Хмельницької області в загальнокомандному заліку також не залишилася без нагород – команда посіла третє місце.