Подільські борчині здобули дві нагороди

Спорт 1595
Хмельниччину на дорослих змаганнях представляли лише три юні борчині
Хмельниччину на дорослих змаганнях представляли лише три юні борчині. Фото: ria-m.tv

На Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед дорослих - «Кубок Мелітополя», юні подолянки піднялися на п’єдестал пошани

До Мелітополя  Запорізької області приїхали понад 160 спортсменів із різних куточків України. Були серед них і призери світових та європейських чемпіонатів. Та Хмельниччину на цих змаганнях представляли лише троє спортсменок. До того ж, ще юних, яким по 16-17 років.

Попри свій вік, подолянки змогли продемонструвати доволі гідні результати. Так, у ваговій категорії до 53 кілограмів 16-річна Анна Войтова посіла третє місце. «Бронзу» виборола й 17-річна Дарія Сич, яка змагалася серед жінок у ваговій категорії до 55 кілограмів. Єдина, кому не вдалося здобути нагороди – 16-річна Крістіна Шостацька. Вона посіла четверту сходинку.

Попри малу кількістю учасниць, у командному заліку жіноча збірна Хмельниччини посіла високе п’яте місце.