ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Молодіжний "GREEN FEST – 2015": мокрі війни, рок-гурти, букросинг, слеклайн, медитація та море веселощів

Афіша 3444
Детальну програму організатори обіцяють розмістити за тиждень до фестивалю
Детальну програму організатори обіцяють розмістити за тиждень до фестивалю. Фото: vk.com

У Хмельницькому протягом 27-28 червня на міському пляжі відбудеться фестиваль екологічної свідомості, де молодь зможе повеселитися «на повну котушку».

Два дні-вихідні можуть стати справжнім релаксом для молоді: зранку розім'ятися на зарядці, вдень відвідати психологічні тренінги та лекції, після обіду взяти участь у майстер-класах, а ввечері – «потусуватися» на концерті.

Основна мета концерту – показати, що у Хмельницькому є багато молоді, яка прагне розвиватися, об’єднуватися та проявляти себе. «Фестиваль триватиме два дні, він дасть можливість послухати українську рок-музику. Буде безліч спортивних розваг, освітніх заходів та багато іншого, - повідомляють організатори. - GREEN FEST проводиться на підтримку створення Молодіжного парку у нашому місті».

У програмі фесту планують провести змагання з воркауту, організувати «Free Market», який подарує непотрібним речам можливість вдруге стати корисними. Також, на фестивалі діятиме столик для буккросингу. Все просто, прочитав книгу - відпусти мандрувати. Цього року в рамках фестивалю буде акустична сцена, де виступатимуть поети з Хмельницького та інших міст.

Малечу на фестивалі чекає чудовий дитячий розважальний майданчик. Молода сім'я зможе активно відпочити усім складом . Поки матуся і татусь розвиваються на лекціях, тренінгах та інших заходах, їхнє чадо буде в надійних руках.

«Шалена спека жаркого літа нам не зашкодить. «GREEN FEST» піклується про своїх учасників та подарує їм мокрі війни, - розповідають організатори. - Похлюпатися прохолодною водичкою можна буде на спеціально відведеному майданчику. Тому беріть друзів, знайомих, сусідів, родичів, братів, сестер - та гайда обливатись!».

Також на фестиваль екологічної свідомості прибудуть дивовижні гості – команда InGravity, яка розкаже та покаже, що таке слеклайн. А якщо хтось має бажання самозаглибитись і духовно збагатитись, або просто відчути хвилю релаксу - то «GREEN FEST» пропонує медитацію усім охочим.

На захід завітає мотоклуб. Кожен, хто мріє стати байкером/байкершою, або просто цікавиться моторухом, матиме змогу дізнатись багато нового про мото-культуру як у Хмельницькому, так і в Світі. В рамках «GREEN FEST» будуть проводитись змагання з пляжного волейболу.

Під час фестивалю відкриється кам'яна інсталяція – сонячний годинник, який символічно нагадуватиме молоді, що час проходить і молодість не вічна.

Детальну програму фестивалю «GREEN FEST» організатори обіцяють розмістити за тиждень до заходу.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую