У Теофіполі змагалися богатирі

Спорт 2896
У відкритому обласному турнірі з важкої атлетики пам’яті Василя Шуляка взяли участь 30 спортсменів із різних куточків Хмельниччини. Фото: noc.km.ua

Завершився другий відкритий обласний турнір з важкої атлетики пам’яті Василя Шуляка

На змагання, які проводились під гаслом «Олімпійці серед нас», прибули три десятки спортсменів із шести населених пунктів Хмельниччини. Про це повідомляють у Хмельницькому обласному відділенні Національного олімпійського комітету України.

Найбільшу вагу (340 кг у двоборстві: ривок – 155 кг, поштовх – 185 кг) підкорив кам’янчанин Андрій Остапюк, який став переможцем у суперважкій категорії (+105 кг).

А призерами турніру в абсолютному заліку (за таблицею Сінклера, яка враховує результат і масу спортсмена) серед чоловіків стали Сергій Государський з Понінки Полонського району, кам’янчани Андрій Остапюк та Михайло Бойко. Серед жінок перемогли Наталія Кіслова з Понінко та Емілія Лісневська з Городка.

Командні кубки дісталися кращим збірним – Понінки, Кам’янця-Подільського та Летави Чемеровецького району.