Троє подолян - у призерах на турнірі зі змішаних єдиноборств

Спорт 1824
Фінальні поєдинки проходили просто неба
Фінальні поєдинки проходили просто неба. Фото: dynamo-km.org

У Березному Рівненської області відбувся Всеукраїнський турнір із змішаних єдиноборств ММА пам’яті Героя України Івана Городнюка.

В змаганнях приймали участь бійці змішаних єдиноборств ММА західних областей нашої держави.

Відбіркові поєдинки проходили у залі боротьби місцевого спортивного комплексу, а фінальні – на центральній площі міста.

Честь Хмельниччини, за повідомленням головного судді змагань Вадима Подрушняка, відстоювали троє подолян. І всі вони стали призерами! У ваговій категорії до 70,3 кг вікової групи 16-17 років впевнено переміг своїх суперників Назар Черняк, а серед дорослих найсильнішим бійцем у ваговій категорії до 77,1 кг став Павло Рубан. Зі срібною нагородою з Рівненщини повернувся Володимир Панасюк.