Ірина Щукла – краща з українок-шаблісток на Універсіаді

Спорт 2296
Ірина Щукла та Ольга Жовнір 9 липня на Універсіаді-2015 візьмуть участь у командних змаганнях. Фото: sportobzor.com.ua

У Південній Кореї в місті Кванджу тривають міжнародні змагання серед студентів

Завершилися індивідуальні змагання з фехтування на шаблях, де честь Хмельницької області захищають одразу ж дві спортсменки.

Нетішинка Ольга Жовнір, яка є студенткою Львівського державного університету фізичної культури, не вдалося вийти з попереднього туру змагань, а тому вона у підсумковому протоколі посіла 48 місце.

Натомість кращою з українок стала інша нетішинка Ірина Щукла, яка навчається в Хмельницькому національному університеті. В 1/32 фіналу Ірина перемогла казашку Тамару Почекутову (15:11), а далі італійку Мартіну Крісьо (15:12). Та в 1/8 фіналу поступилася польці Марті Пуді (12:15) і фінішувала на 16 місці.

Вже 9 липня Щукла та Жовнір спробують зазіхнути на нагороди Універсіади в командних змаганнях.