Шепетівський легкоатлет забіг у призи чемпіоната Європи!

Спорт 1972
Єдиний спортсмен від Хмельниччини на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів - Андрій Аліксійчук, став бронзовим призером . Фото: eskilstuna2015.com

Чемпіон України серед юніорів здобув медаль у Швеції.

У місті Ескільстуна триває юніорська першість Європи з легкої атлетики. Єдиним представником Хмельниччини в Швеції був Андрій Аліксійчук з Шепетівки, який змагався в бігу на 1500 метрів.

17-річний шепетівчанин, якций нещодавно став чемпіоном України на цій дистанції, зміг гідно виступити й на євроарені.  Андрій в Швеції посів третє місце, програвши переможцю на фініші лише 0,6 секунди!

Андрій Аліксійчук, бронзовий призер чемпіонату Європи

Водночас у Колумбії триває юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики. Наразі обидва спортсмени з Хмельниччини завершили свої виступи. Так, хмельничанин Едуард Забуженко в бігові на 10 кілометрів посів 16 місце. А Захар Міщенко зі Старої Синяви не зміг подолати кваліфікацію в секторі метання списів.