Кубок Європи з дзюдо: є «срібло»!

Спорт 1714
Антон Савицький (у білому кімоно) здолав усіх своїх суперників, але в вирішальному фінальному протистоянні потсупився бразильцю. Фото: eju.net

У столиці Чехії відбувся черговий юніорський Кубок Європи, в якому взяли участь 24 спортсмени з України віком до 21 року.

І серед тих, хто вийшов на килим у Празі був і хмельничанин Антон Савицький. Антон, який нещодавно брав участь у змаганнях в Польщі, де посів лише сьому місце, цього разу продемонстрував свою майстерність на «відмінно».

У ваговій категорії до 100 кілограмів, хмельничан впевнено дійшов до фіналу, перемігши дзюдоїстів із Румунії, Австрії та Естонії. А ось у фіналі йому протистояв не європейський борець, а латино-американський – з Бразилії. Леонарду Гонсалвесу вдалося заробити один іппон та виграти в хмельничанина. У підсумку, Антон Савицький став срібним призером Кубка Європи.