Легкоатлетка з Ярмолинеччини змагатиметься в Пекіні

Спорт 2180
Людмила Оляновська змагатиметься за нагороди чемпіонату світу в спортивній ходьбі на 20 клометрів. Фото: vk.com

На засіданні виконкому федерації легкої атлетики України затвердили список атлетів, які візьмуть участь у чемпіонаті світу-2015.

Вже 22 серпня в Пекіні стартує першість світу з легкої атлетики. До Китаю в складі збірної України вирушить і Людмила Оляновська з села Солобківці Ярмолинецького району. Вона змагатиметься у своїй коронній дисципліні – спортивній ходьбі на 20 кілометрів.

А ось Олександр Корчмід, який нещодавно став чемпіоном України в стрибках із жердиною, вкотре спробував здобути ліцензію на чемпіонат світу, взявши участь у міжнародному турнірі в Данії. Хмельничанин переміг, але результат 5,4 метри не дозволяє йому поїхати до Пекіну.

Утім, у легкоатлетів, які ще не виконали нормативи для участі в змагання в Пекіні, є ще час. Щоправда, лише до 10 серпня.