Богатир із Волочиська став чемпіоном Європи

Спорт 3349
Вадим Довганюк із Волочиська здобув черговий титул, ставши чемпіоном Європи 2015 року. Фото: plworld.ru

У Чехії пройшла континентальна першість з жиму штанги лежачи серед чоловіків та жінок.

Участь у змаганнях взяли й двоє спортсменів із Хмельниччини. Так, жіноча збірна України виступала неповним складом і була представлена всього трьома спортсменками. Серед них і Ганна Гончар з Кам’янця-Подільського. Вона змагалася у ваговій категорії до 57 кілограмів.  За повідомленням Федерації паурліфтингу України, виконавши три підходи, в яких підкорили вагу в 120 кілограмів, 125  та 127,5 кілограмів, кам’янчанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи.

Серед чоловіків знову відзначився титулований Вадим Довганюк із Волочиська. Діючий чемпіон та рекордсмен світу в своїй ваговій категорії до 105 кілограмів здобув свою чергову перемогу. Його чемпіонський жим склав 327,5 кілограмів.