Футзал. «Енергія» в Хмельницькому перемагає «Ураган» та вносить інтригу

Спорт 2696
Завдяки перемозі Енергії над Ураганом, львів
Завдяки перемозі Енергії над Ураганом, львів'яни мають шанс виграти турнір у Хмельницькому. Фото: автора

Завершився другий змагальний день «Кубку свободи-2015».

Після того, як хмельницький «Спортлідер+» не зміг обіграти херсонський «Продексім», на паркеті спорткомплексу УМВС зійшлися львівська «Енергія» та івано-франківський «Ураган».

Вже у першому таймі на 10-хвилині Микола Грицина вивів «Енергію» вперед у рахунку, але за 3,5 секунди до перерви івано-франківці могли зрівняти рахунок, якби Орест Боргун реалізував дабл-пенальті – переграти голкіпера Андрія Пітулю Орест не зміг.
Та вже після перерви «Ураган» не лише відігрався, а повів в рахунку. Спочатку забив Пелех, а потім Зварич. Утім, «Енергія» швидко відігралася завдяки голу Радевича. Ще за якусь мить глядачі побачили по голу в різних воротах. «Урагану» забив Михайло Грицина, а «Енергії» - Горбатий-старший, тобто Юліан. Рахунок 3:3, перш за все, влаштовував хмельницький «Спортлідер+». Але…  Василь Денис на 47 хвилині матчу забив четвертий гол у ворота «Урагану», який став переможним для «Енергії».
Отож після двох турів лідирує «Спортлідер+», в якого чотири очки. Другими йдуть львів’яни з трьома очками, третіми – «Продексім» (два залікових бали). Замикають турнірну таблиці івано-франківці, в яких лише одне очко. Завтра – останній день, який і стане вирішальним. Об 11.00 зійдуться «Ураган» зі «Спортлідером+», а о 14.00 «Продексім» та «Енергія».
Гравці "Урагану" (у червоній формі) не боялися йти в обіграш суперників зі Львова.
Василь Баланик з "Урагану" не раз тікав від гравців "Енергії".
Микола Грицина (у зеленій формі) відкрив рахунок у матчі, вразивши дев'ятку воріт "Урагану".
У матчі "Енергії" та "Урагану" було чимало боротьби.
Гравці "Енергії" створили біля воріт івано-франківської команди багато моментів, але реалізувати всі не змогли.
Контратаки "Урагану" були доволі небезпечними.
Андрій Пітуля не лише зміг відбити дабл-пенальті, а рятував "Енергію" від голу після "побачень" із гравцями "Урагану".
Тарас Кузь (№18) не лише загрожував воротам "Урагану", а я непогано грав у відборі.