Фотовідеорепортаж: Друге протистояння РК «Хмельницький» з «Олімпом»

Спорт 3069

Хмельницькі регбісти вдруге поспіль не змогли взяти очки в матчі з діючим чемпіоном України з регбі-15.

Сьогодні, 30 серпня, на стадіоні «Поділля» відбулася друга гра першості України в Суперлізі з регбі-15, а якій зійшлися РК «Хмельницький» та харківський «Олімп». Нагадаємо, ці клуби зустрічалися в Хмельницькому вчора на стадіоні «Локомотив» і гості здобули впевнену перемогу з рахунком 57:7.

На відміну від вчорашнього матчу, коли «Олімп» з перших хвилин почав активно атакувати і доволі швидко повів у рахунку, сьогодні саме гравці РК «Хмельницький» могли першими здобути залікові очки. Отримавши право на пробиття штрафного вже на другій хвилині матчу, Мирослав Шуляк не зміг влучно пробити та заробити для своєї команди три бали. А вже на 9 хвилині гостям вдалася перша результативна атака, коли Максим Кравченко заніс спробу, а Олег Косарев виконав реалізацію. В подальшому очки заробляли лише харків’яни. Якщо вчора перший тайм завершився з рахунком 0:38, то сьогодні – 0:28. У другому таймі хмельничанам так і не вдалося «розмочити» рахунок. А ось «Олімп»… раз за разом заробляв чергові бали. У підсумку 0:73 – впевнена перемога харківського клубу.
«Нічого страшного не сталося, ми ще нормально зіграли, - каже тренер РК «Хмельницький» Олег Квасниця. – Нам важко протистояти «Олімпу», в складі якого більшість регбістів – гравці збірної України. Вони краще рухаються, працюють з м’ячем, справжні професіонали. Наші головні матчі ще попереду. Ми ж не претендуємо на золоті нагороди, бо це нереально. А ось на бронзові… Це наше завдання».

Свій наступний матч хмельничани проведуть 5 вересня в Одесі, де зіграють з «Академією».

Розіграш ауту в матчі РК "Хмельницький" - "Олімп" (Харків).

Відібрати м'яч у Вадима Колишкіна, тренера збірної України з регбі-7, справа не з легких.

Таке враження, що гравець "Олімпу" хотів зняти шолом із гравця хмельницької команди.

Максим Кравченко (№11) завдав чимало клопоту гравцям РК "Хмельницький".

Попри рахунок на табло, хмельничани гідно виглядали в матчі з чемпіоном України.

Регбі - гра, для справжніх чоловіків.

Вадим Колишкін тікає від гравців РК "Хмельницький".

Хмельничани  робили усе можливе, аби гості заробили якомога менше очків у матчі.