ye-logo.v1.2

Шинькович про стрілянину у нічному клубі: «В мене стріляли двічі, поранений також мій охоронець і помічник»

Вибори 16392
На місці стрілянини правоохоронці знайшли п
На місці стрілянини правоохоронці знайшли п'ять куль. Фото: portal.lviv.ua

Про це у телефонній розмові підтвердив народний депутат України Андрій Шинькович.

Сьогодні вночі у Хмельницькому, в одному з нічних клубів міста стався конфлікт між відвідувачами, який закінчився стріляниною.
«Герої» сутички – народний депутат України Андрій Шинькович зі своїми охоронцями та хмельничани, які в той час теж розважалися у закладі.
Офіційна версія, яку повідомляють правоохоронці посилаючись на слова очевидців: між клієнтами закладу виникла словесна перепалка, яка згодом переросла у бійку зі стріляниною, в результаті чого четверо осіб отримали тілесні ушкодження у вигляді поверхневих ран шкірного покрову. Усім потерпілим була надана медична допомога, але від госпіталізації вони відмовилися.
За словами заступника начальника обласного управління МВС Сергія Мельника, за даним фактом порушено кримінальне провадження за статтею 296 частиною 4 - хуліганство в громадському місці зазделегідь заготовленим предметом із застосуванням зброї.
«Виїжджала слідчо-оперативна група на чолі з начальником управління МВС у Хмельницькій області, виїжджав особисто прокурор області. Є порушене кримінальне провадження і кожному, повірте, буде дана правова оцінка, незалежно від того яку посаду чи статус хто займає», – запевнив Сергій Мельник.
Це все сталося в одному з нічних клубів міста. За словами Сергія Васильовича, тілесні ушкодження є в обох сторін конфлікту, утім, чи зазнав ушкоджень нардеп Шинькович, заступник начальника облуправління МВС не сказав. Наразі зауважив, що стріляли з травматичної зброї, а не вогнепальної. Хто і в кого - встановлює слідство. З місця події вилучено 5 гумових куль.
Зауважимо, що винуватцям нічної стрільби загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
З телефонної розмови із нардепом відомо, що безпосередньо у нього пострілів було два.
«Стріляли в мене двічі, мій охоронець також поранений і помічник. Міліція була, але, уявіть собі, вони надавали допомогу тим, хто в мене стріляв! Було два постріли: один в мене, один – поруч», – повідомив Андрій Шинькович.
Разом із тим, за непідтвердженою інформацією з соцмереж, в нардепа влучили його ж охоронці. Інформацію мають перевірити правоохоронці.

 

У “Либідь Плаза” сталася бійка зі стріляниною за участю нардепа Шиньковича (Партія «За конкретні справи»)Народний депу...

Posted by Мій Хмельницький on 24 жовтня 2015 р.

Коментарі:

Віталій 24.10.2015 22:05

Підлабузники, відео викладіть як цілуєте м!яке місце цьому дипутату. А про аграрну партую: вони такі самі ригівські як і Конкретні депутати

Сергій 24.10.2015 21:56

Брудна заказуха! Ох як не подобаються місцевим злодюгам добрі справи команди Герег.

Степан Козенко 24.10.2015 21:03

Це була чистої води провокація. Шинькович просто даве на жалібність, строє із себу мученика якого всі намагаються прибрати.

Ник 24.10.2015 20:59

Та ну ладно.... Провокация зависников перед выборами. Кто то не хочет Шинковича выбирать.

Маріанна 24.10.2015 20:55

Напередодні виборів відбуваються провокації. Знову брудна гра

Андрій 24.10.2015 20:44

Партія "За конкретні справи" має багато центрів впливу, а перш за все її боїться губернатор хмельниччини, тому що він на фоні команди Гереги просто бездільник, ледар!!!

Андрій Кузьменко 24.10.2015 20:37

Влада так хоче знову перемогти, що вдається до криміналу.Хлопці ВИ НЕ СЕРЙОЗНІ !!!

Вікторія Притула 24.10.2015 20:36

Думаю всем понятно, что это провакация! Шинькович нардеп, который зарекомендовал себя реальными делами, а не пустыми разговорами! Держись Андрей, мы с тобой!!!!

Алекс 24.10.2015 20:36

Бояться Гереги і його команди і аграрії області, тому що команда "За конкретні справи" не дасть надалі грабувати селянина на його землі. Вже є інвестори, які готові платити за 1 га паю 2,5 - 3 тисячі гривень. А не 1,7, як зараз. І це не подобається Іващукам, Петринюкам і іншим аграріям Хмельниччини. Тому і спробували закрити рупору Гереги - Шиньковичу рот. Але Шинькович духовитий і не зламається під тиском і провокаціями.

Олександр 24.10.2015 20:26

Перед данной провокацией смотрел прямой эфир с Шиньковичем, где люди дозвонившиеся в эфир дали четко понять о существовании давления со стороны семьи Гвоздевых в Красиловском районе, о увольнении директоров школ. Ответ Шиньковича был достаточно конкретным, он не поддержал эти сплетни. Впрочем семейство Гвоздьовых мстительное и самолюбивое. Думаю это организовал Миша Гвоздьов.

Костянтин 24.10.2015 20:26

Чому влада доходить до таких брутних методів , аби тільки напхати в лави управління своїх людей !!!!! ГАНЬБА !!! Шинькович є чесною людиною і робить реальні справи!!! Молодець

Юрий Бичков 24.10.2015 20:25

Провокация на лицо! власть боится и делает мелкие пакости,но это не пройдет,народ осведомлен более чем,поэтому подставить не получится!

Александр Петров 24.10.2015 20:12

Я думаю всі розуміють навіщо це було зроблено перед самими виборами, але понизити рейтинг таким чином це принизливо і не ефіктивно зі сторони конкурента.Бажаю йому перемоги.

Демедюк андрій іванович 24.10.2015 20:04

Шинькович дійсно людина яка працює на благо народу і робить конкретні дії а діючій владі це не подобається...Бажаємо Вам Андрію перемоги !!!Так тримати !!!

Віталій Любчик 24.10.2015 19:57

А что на видео не видно что это провакация?

Сергій Ковальов 24.10.2015 19:56

Шинькович не бандит. Очевидная провокация. Выборы. Грязь.

Николай Николаевич 24.10.2015 19:49

Ничего удивительного!Очередная провакация перед выборами,и на этот раз пытаються хорошего депутата испачкать грязью.Шинькович НАШ депутат,и мы верим в него!

Олена 24.10.2015 19:45

Да, прочитав о случившемся на ум приходят слова Высоцкого : Я не люблю когда наполовину Или когда прервали разговор Я не люблю когда стреляют в спину Я также против выстрелов в упор Я ненавижу сплетни в виде версий Андрей, держитесь.

Луньов Олексый 24.10.2015 19:41

Це не подобаэться Іващукам, Петринюкам та іншим аграріям Хмельниччини які бояться команду Гереги. Я думаю Шинькович не зламається під тиском і провокаціями, і не дасть грабувати селян.

Andriy Kharachko 24.10.2015 19:27

Шинькович - це людина яка дбає про інтереси громадян. Бажаємо перемоги !!!

Артур Ковальчук 24.10.2015 19:21

Бояться Гереги та його команди аграрії області. Вони вже знайшли інвесторів, які готові платити за паї по 3 тисячі, а не по 1.7, як зараз

Артур Ковальчук 24.10.2015 19:20

Бояться Гереги та його команди аграрії області. Вони вже знайшли інвесторів, які готові платити за паї по 3 тисячі, а не по 1.7, як зараз

Просто Тетяна 24.10.2015 19:09

Так, панове, вибори справа заплутана та не легка. Проте, стрілянина - це вже перебір. 21 століття на вулиці, ми так тяжко боремося за справедливість та прозорість виборів, то чого ж опускаємося до рівня зухвалого бандитизму. Я проти насилля!!!!!

Демедюк андрій іванович 24.10.2015 18:58

Шиньковича не зламати!!!не зважаючи на всі перипетії ми бажаємо Вам перемоги!!

Інформація з інших ресурсів