Хмельницькі боксери здобули 11 нагород

Спорт 2256
На чемпіонаті України з боксу серед юнаків честь Хмельниччини відстоювали 16 спортсменів, 11 із яких стали призерами змагань. Фото: fbu.net.ua

Такі результати чемпіонату України з боксу серед юнаків.

Збірна Хмельницької області, за підсумками першості країни серед юнаків, яка відбулася в Вінниці, посіла четверте загальнокомандне місце. А все завдяки тому, що наші боксери здобули 11 нагород, п’ять із яких золоті.

Чемпіонами України у своїх вагових категоріях стали Дмитро Миндюкевич, Даниїл Скрупський,  Андрій Гринник, Іван Мандзюк та Денис Салабай. Ще двоє юних боксери дійшли до фіналів, в яких поступилися, а тому стали срібними призерами змагань. Це Максим Прокопчук та Дмитро Маланчук.

Леонід Пивоваров, Назар Корнійчук, Богдан Кулібаба та Андрій Покотілов на чемпіонаті України з боксу вибороли бронзові медалі. Всього ж честь Хмельниччини захищали 16 спортсменів.

У загальнокомандному заліку нашу збірну випередили лише збірні Запорізької, Полтавської та Вінницької областей.