Бокс. Двоє хмельничан стали чемпіонам України!

Спорт 6011
Тренер Анатолій Чумаков з чемпіонами-боксерами
Тренер Анатолій Чумаков з чемпіонами-боксерами. Фото: Федерація боксу в Хмельницькій області.

У Харкові завершилася першість України з боксу серед молоді, участь в якій взяли троє боксерів із Хмельницького.

Результат, який у Харкові продемонстрували вихованці хмельницької боксерської школи «Авангард», можна назвати ідеальним. Адже усі троє спортсменів стали призерам чемпіонату України.
Віце-чемпіоном України серед молоді в ваговій категорії до 64 кілограмів став Павло Гула, який у фінальному двобою поступився Андрію Агеєву з Полтаву. А ось інші наші боксери свої фінальні поєдинки виграли.
Павло Кузьменчук у ваговій категорії до 60 кілограмів у фіналі виграв у полтавчанина Зоравора Петросяна, а у найважчий категорії – понад 91 кілограми, В’ячеслав Гаврилюк у вирішальному бою виграв у Олександра Гриціва зі Львова.