Бокс. Хмельничани стали «Королями рингу»

Спорт 2256
Хмельницькі боксери тріумфували на міжнародному турнірі в Швеції
Хмельницькі боксери тріумфували на міжнародному турнірі в Швеції. Фото: Федерації боксу України

У Швеції завершився міжнародний турнір.

Збірна України на змаганнях «Королі рингу» була представлена п’ятьма боксерами. І всі вони – хмельничани. Та найприємніше те, що всі п’ятеро повертаються з турніру з нагородами!

Павло Кузьменчук, який змагався у ваговій категорії до 60 кілограмів, став бронзовим призером змагань. Срібні медалі в Швеції вибороли Аркадій Карцан (вагова категорія до 91 кілограмів) та Марія Боруца, яка змагалася у ваговій категорії до 75 кілограмів.

Одразу ж двоє боксерів стали «Королями рингу». В’ячеславу Гаврилюку не було рівних у ваговій категорії понад 91 кілограм, а Павло Гула тріумфував у змаганнях у ваговій категорії до 64 кілограмів.

Відзначимо, що участь у змаганнях взяли понад три сотні боксерів з Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Ісландії, Англії, Шотландії, Ірландії, Уельсу та… п’ятеро хмельничан.