Бокс. "Золото" та "бронза" хмельничан у Вільнюсі

Спорт 1991
На рахунку українських боксерів у Литві чотири нагороди, дві з яких здобули хмельничани. Фото: з архіву

У Литві завершилися міжнародні змагання з боксу "Кубок Дана Позняка".

І двоє з трьох хмельницьких боксерів, які взяли участь у турнірі, повертаються додому з нагородами.

Аркадій Карцан, який виступав у ваговій категрії до 81 кілограму, дійшов до півфіналу, в якому мінімаьно поступився боксеру з Узбекистану. Оскільки поєдинкі за третє місце не передбачені, то вихованець хмельницької ДЮСШ "Авангард" став бронзовим призером змагань.

А ось Павло Гула, який змагався у ваговій категорії до 64 кілограмів, зміг не лише пробитися до півфіналу, а й виграти в ньому. У вирішальному протистоянні проти спортсмена з Казахстану, хмельничанин виграв у першому раунді, а ось у другому програв. Та в заключній трихвилинці Павло додав обертів та впевнено переміг суперника, здобувши "золото" турніру.

На жаль, ще один хмельничанин - В’ячеслав Гаврилюк, виступаючи в надважкій вазі понад 91 кілограм, не зміг здобути нагороду на міжнародному турнірі, поступившись узбекському боксеру в 1/4 фіналу.