Всеукраїнський відкритий турнір з тхеквондо ВТФ: 25 нагород подолян

Спорт 3527

У Києві завершився «Kубок Посла Республіки Корея в Україні» з тхеквондо ВТФ.

Збірна Хмельницької області, до складу якої увійшли вихованці спортивних шкіл Кам’янця-Подільського та Хмельницького, здобули 7 золотих, 6 срібних та 12 бронзових медалей. Завдяки цьому в загальнокомандному заліку наша збірна посіла 4 місце. Краще виступили лише команди Києва, Харківської та Київської областей.

Золоті нагороди «Кубку Посла Республіка Корея в Україні» здобули Аліса Герасименко, Софія Сікорська, Соня Хобтар, Анастасія Пенкаль, Максим Поліщук, Марія Заморока та Максим Самохвалов.

Срібними призерами стали Артем Чорний, Анна Ковальчук, Андрій Брушневський, Вероніка Бабій, Ельза Цвігун та Вероніка Мушинська. «Бронзу» здобули Олег Маматов, Влада Мазий, Дарья Івашина, Богдан Лазарчук, Богдан Кремінський, Олексій Руденюк, Яна Кебець, Таїса Брухнова, Анна Муяссарова, Артем Сіньков, Даніїл Баблонюк та Денис Журахівський.

У медальному заліку спортшкіл, четверте місце посіла кам’янецька ДЮСШ «Юність» (2 золоті, 5 срібних та 10 бронзових медалей), хмельницька ДЮСШ-3 стала 16-ою (4 «золота» та 1 «бронза»), а КДЮСШ-3, представники якої здобули по одній медалі різного гатунку – 19-а з 52-х.