Чемпіонат України з важкої атлетики в Городку: три чемпіони та ще двоє призерів

Спорт 3271
Ангеліна Ломачинська стала чемпіонкою України з результатом 160 кілограмів
Ангеліна Ломачинська стала чемпіонкою України з результатом 160 кілограмів. Фото: Федерації важкої атлетики України

Одразу п’ятеро важкоатлетів із Хмельниччини здобули медалі першості країни.

Найбільше нагород на чемпіонаті України з важкої атлетики, який завершився в Городку, здобули чоловіки, на рахунку яких чотири медалі. І, як підсумок, чоловіча збірна Хмельницької області посіла друге загальнокомандне місце.

Так, у ваговій категорії до 62 кілограмів Ярослав Заболотний з Макова Дунаєвецького району став срібним призером змагань. А Олександр Кулеша з Шепетівки, який змагався в ваговій категорії до 69 кілограмів, став бронзовим призером.

У ваговій категорії до 85 кілограмів чемпіоном України став Олександр Пелешенко, який захищав честь Хмельниччини та Луганщини. Крім того, Олександру вдалося встановив новий національний рекорд у поштовху, підкоривши 207 кілограмів.

Ще один чемпіон – Дмитро Чумак, який виграв змагання у ваговій категорії до 105 кілограмів.

У змаганнях серед жінок чемпіонкою України в ваговій категорії до 53 кілограмів стала Ангеліна Ломачинська з Макова.

Зауважимо, що всі призери отримали ще грошові нагороди. Так, «золото» їм мають заплатити 10 тисяч гривень, «срібло» - 5 тисяч, «бронзу» - 3 тисячі гривень.