Подільські борці перемогли в Кубку Мелітополя

Спорт 2007
13-й за ліком Кубок Мелітополя став доволі вдалим для хмельницьких борців
13-й за ліком Кубок Мелітополя став доволі вдалим для хмельницьких борців. Фото: wrestling.com.ua

У Запорізькій області завершився всеукраїнський турнір із вільної боротьби.

Участь у «Кубку Мелітополя» взяли 160 спортсменів із різних областей України. І представники Хмельниччини здобули чотири нагороди. Всі вони золоті!

У змаганнях серед чоловіків кращим у ваговій категорії до 74 кілограмів став Олександр Михайлюк. А в вазі до 125 кілограмів «Кубок Мелітополя» виграв Павло Горохольський.

Ще два «золота» наші борці здобули в змаганнях серед жінок. Так Анна Войтова стала найсильнішою в ваговій категорії до 55 кілограмів, а Ольга Щебетюк – до 60 кілограмів. Відзначимо й те, що жіноча збірна Хмельницької області в загальнокомандному заліку розділила третє місце з командами Львівщини та Одещини. Більше очок здобули лише представниці Запорізької та Херсонської областей.