«Кубок Свободи» з футзалу: чемпіон України перемагає в важкому поєдинку

Спорт 2181
Енергія почала свій виступ у Хмельницькому із перемоги над Соколом
Енергія почала свій виступ у Хмельницькому із перемоги над Соколом. Фото: автора

У Хмельницькому стартував міжнародний турнір з футзалу.

Вісім команд розпочали боротьбу за «Кубок свободи», який стартував у Хмельницькому. Переможець турніру визначиться 4 серпня, а 1 серпня були зіграні перші матчі.

У матчі-відкритті білоруський «ВТЗ» здолав «ЛТК-Інбев-НПУ» з рахунком 3:1. У наступній грі херсонський «Продексім» виграв в одеського «Епіцентру К Авангарду» 4:0. Відзначимо, що в складі херсонської команди голом відзначився екс-гравець хмельницького «Спортлідера+» Дмитро Калуков. А ось рівненський «Кардинал» та «Титан-Зоря» з Покровського розписали мирову 1:1. Зауважимо, що за «Кардинал» зіграв ще один екс-гравець хмельницької команди Сергій Філь.

Поєдинок "Сокіл" - "Енергія" став заключним у перший день "Кубка свободи".

Ну, а заключним матчем першого туру став поєдинок діючого чемпіона України львівської «Енергії» та хмельницького «Сокола». Вже на 7 хвилині «енергетик» Михайло Грицина відкрив рахунок у матчі. А через три хвилини в ворота «Сокола» був призначений пенальті. Замість Іллі Бакинського місце в воротах зайняв Богдан Тимощук, і, хоч Богдан відгадав куди битиме Степан Струк, але удар був настільки сильним, що голкіпер «Сокола» не зміг врятувати свою команду.

Хмельничани не раз намагалися забити "Енергії" з середньої відстані.

Іноді матч "Сокіл" - "Енергія" нагадував фільм "Матриця".

За рахунку 2:0 на користь «Енергії» хмельничани почали грати агресивніше та небезпечніше. Ось тільки забити ніяк не могли. Утім, відіграти один м’яч вдалося в другому таймі. На 27 хвилині матчу «Сокол», після кутового, завдяки сильному та влучному удару Дмитра Мартинюка, скоротив відставання в рахунку. А ось зрівняти не судилося. «Енергія» перемогла 2:1.

Богдан Тимощук ледь не потягнув пенальті після удару Степана Струка.

Дмитро Мартинюк не лише забив "Енергії", а й не давав львів’янам спокійно володіти м’ячем.

Андрій Хамдамов мав моменти для взяття воріт "Енергії", але не реалізував їх.

«Гравця не вистачило майстерності та спокою, - вважає головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик. – Ми мали зіграти, як мінімум, внічию».

У другому турі "Сокіл" зіграє з гомельским "ВРЗ".

Сьогодні, 2 серпня, відбудуться матчі другого туру «Кубку свободи». Розклад ігор: