Спорт 2717
Збірна України з футболу виграла Паралімпіаду-2016 в Ріо
Збірна України з футболу виграла Паралімпіаду-2016 в Ріо. Фото: rio2016.com

Збірна України з футболу виграла фінальний матч проти іранців

Футболісти з наслідками ДЦП виграли золоті медалі Паралімпади-2016, яка триває в бразильському Ріо-де-Жанейро. Розпочавши матч за київським часом 16 вересня, все вирішилося вже 17 вересня...

У стартовому складі України вийшли кам’янчанин Віталій Трушев і капітан команди, хмельничанин Володимир Антонюк. І саме Антонюк на 26 хвилині хвилині матчу відкрив рахунок у вирішальній грі проти збірної Ірану. Для Володимира цей гол став сьомим на турнірі. Та за 10 хвилин до завершення основного часу іранці змогли зрівняти рахунок у грі.

Отож, "золото" розіграли в двох екстра-таймах. Українці, завдяки голу Артема Красильникова на 65 хвилині поєдинку, змогли виграти з рахунком 2:1 та стати паралімпійськими чемпіонами 2016.

Отож, одразу двоє подолян повертаються додому в статусі чемпіонів! До речі, збірна України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП володітиме цим титулом наступні 8 років, адже на Паралімпіаді-2020 у цьому виді змагань не буде.