Гаряча тема:
- Війна
Головний приз від «Сімейної газети» поїде на Деражнянщину
Майже п'ять тисяч передплатників взяли участь у розіграші призів
Традиційно «Сімейка» провела розіграш призів серед своїх передплатників. Участь у ньому взяли ті, хто передплатив газету на рік та перше півріччя і надіслав передплатний абонемент на адресу редакції. Подарунки від улюбленої газети отримали майже сто наших передплатників. Це — «Універсальні календарі-нотатники», календарі «Домашній погрібець», а також — плед, ковдру, каструлю, сковорідку, праску, електроплиту та головний приз — електродуховку.
Переможцями розіграшу стали:
ЕЛЕКТРОДУХОВКА
Літвіненко Н., с. Волоське, Деражнянський р-н.
ЕЛЕКТРОПЛИТА
Присліцький Є.В., с.Стара Гута, Новоушицький р-н.
ПРАСКА
Крупник Л.І., с.Мокрець, Ізяславський р-н.
КАСТРУЛЯ
Ковальчук Н.П., с.Карабіївка, Теофіпольський р-н.
СКОВОРІДКА
Швець Н., с.Голозубинці, Дунаєвецький р-н.
КОВДРА
Назарук Л.В., м.Старокостянтинів.
ПЛЕД
Керебко М.А., с.Писарівка, Волочиський р-н.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ КАЛЕНДАР-НОТАТНИК ВІД «СІМЕЙНОЇ ГАЗЕТИ»
Перепелиця М.Ф., с.Пальківці, Білогірський р-н.
Романюк Т.В., с.Денисівка, Білогірський р-н.
Шурина М.Ф., с.Калюсик, Віньковецький р-н.
Гуменюк Н.П., с.Ломачинці, Віньковецький р-н.
Обуховська С.В., с.Купіль, Волочиський р-н.
Кліменцова З., с.Юхимівці, Волочиський р-н.
Цимбалюк Н.М., с.Зверхівці, Городоцький р-н.
Кіт Г.І., с.Бедриківці, Городоцький р-н.
Аксьонова Т.І., м.Дунаївці.
Кукурудза Т.О., м.Дунаївці.
Миропольська Г.В., м.Деражня.
Барабаш Л.А., с.Черешенька, Деражнянський р-н.
Якобчук С., с.Ліщани, Ізяславський р-н.
Гуменюк А.Д., с.Двірець, Ізяславський р-н.
Лукашук Н.В., смт.Антоніни, Красилівський р-н.
Ольшевська С.М., м.Красилів.
Прісняк Л.В., с.Дерев’яне. Кам’янець-Подільський р-н.
Букатко С.І., с.Гаврилівці, Кам’янець-Подільський р-н.
Панасюк Г.А., с.Голосків, Летичівський р-н.
Поліщук Н., с.Горбасів, Летичівський р-н.
Сивун Г.Т., с.Вільховець, Новоушицький р-н.
Явтушинська Л.М., с.Струга, Новоушицький р-н.
Гончаренко Н., смт.Понінка, Полонський р-н.
Кондратюк Г.Ю., с.Онацьківці, Полонський р-н.
Романюк Л.М., с.Лисиче, Славутський р-н.
Іллюк С.В., с.Мухарів, Славутський р-н.
Сидоришина О., с.Йосипівка, Старосинявський р-н.
Бобрик І.В., с.Пилявка, Старосинявський р-н.
Борищук Р.В., с.Великі Мацевичі, Старокостянтинівський р-н.
Вітюк С.М., с.Самчики, Старокостянтинівський р-н.
Гоцка І.Р., смт.Теофіполь.
Сурма А.І., смт Теофіполь.
Заморока Н.Г., с.Розсоша, Хмельницький р-н.
Сімчук В.П., с.Шпичинці, Хмельницький р-н.
Левицький А.А., с. Ставчинці, Хмельницький р-н.
Варибок Н.О., м.Хмельницький.
Лобанова Ф.М., м.Шепетівка.
Плакса М.П., с.Новичі, Шепетівський р-н.
Олійник О.О., смт Чемерівці.
Теліцина Т.А., с.Ямпільчик, Чемеровецький р-н.
Кондратюк Н.І., с.Вербка-Мурована, Ярмолинецький р-н.
Гуцал О.С., с.Глушківці, Ярмолинецький р-н.
КАЛЕНДАР «ДОМАШНІЙ ПОГРІБЕЦЬ» ВІД «СІМЕЙНОЇ ГАЗЕТИ»
Андрієвська М.Й., с.Дідківці, Білогірський р-н.
Дідух В.І., с.М. Воля, Білогірський р-н.
Вовк Л.Е., с.Дашківці, Віньковецький р-н.
Гуслякова Е.М., с.Петрашівка, Віньковецький р-н.
Мельник Н.М., с.Бокиївка, Волочиський р-н.
Писарчук Р.М., с.Щаслівка, Волочиський р-н.
Бардига Н.М., м.Городок.
Кралевська Л.В., с.Стара-Пісочна, Городоцький р-н.
Рубель В.Г., с.Мала Кужелівка, Дунаєвецький р-н.
Брудніцька В.В., с.Маліївці, Дунаєвецький р-н.
Кравчук Г.Й., м.Деражня.
Розора А.М., м.Деражня.
Гудзь Т.В., с.Двірець, Ізяславський р-н.
Федорук О.А., с.Двірець, Ізяславський р-н.
Площинська М.І., с.Хотьківці, Красилівський р-н.
Бондар П.П., м.Красилів-2.
Кривак О.П., с.Подільське, Кам’янець-Подільський р-н.
Гаймер Г.П., с.Подільське, Кам’янець-Подільський р-н.
Антончик М., с.Горбасів, Летичівський р-н.
Пилипенко Є.І., с.Западинці, Летичівський р-н.
Алєксєєк В., с.Бучая, Новоушицький р-н.
Коломієць В.В., с.Каскада, Новоушицький р-н.
Загоруйко С.К., с.Великі Каленичі, Полонський р-н.
Музика В., с.Котелянка, Полонський р-н.
Бендюг А.В., м.Славута.
Дигук І.І., с.Кутки, Славутський р-н.
Шидловська В.М., смт.Стара Синява.
Герасимець Г.М., с.Пилявка, Старосинявський р-н.
Остапчук А.К., с.Красносілка, Старокостянтинівський р-н.
Капляр П.Д., с.Сахнівці, Старокостянтинівський р-н.
Сторожук М.В., смт.Теофіполь.
Харчук Н.П., с.Поляхова, Теофіпольський р-н.
Кришталь Н.З., с.Розсоша (хутір Корчунок), Хмельницький р-н.
Гулевата Т.В., с.Лісові Гринівці, Хмельницький р-н.
Терещук О.М., м.Хмельницький.
Оніксімова В.Г., м.Хмельницький.
Верхогляд О.Ю., с.Новичі, Шепетівський р-н.
Казановська Л.М., с.Білопіль, Шепетівський р-н.
Кравець С.І., смт.Чемерівці.
Решетник О.І., смт.Чемерівці.
Антонюк М.Й., с.Андріївка, Ярмолинецький р-н.
Медведева Л.В., с.Косогірка, Ярмолинецький р-н.
Якщо ви знайшли своє прізвище серед переможців розіграшу, вам необхідно до 20 лютого зателефонувати до редакції за номерами: (0382) 70-12-40, 067-381-58-50 або 0-800-501-641 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) та довідатися про те, як отримати подарунки.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: