Гаряча тема:
- Війна
Електродуховка від «Сімейки» їде на Харківщину
Наталя Хаустова із смт Чкаловське Харківської області отримає суперприз – електродуховку
Шановні читачі! Щиро дякуємо вам за ваші листи, а їх було близько двох тисяч, гарні побажання і за участь у розіграші цінних призів та подарунків. Ті, хто ще не долучився до цієї приємної акції «Сімейної газети», не втрачайте можливості взяти участь у розіграші на друге півріччя 2017 року. Для цього потрібно лише передплатити «Сімейну газету» і надіслати в редакцію копію квитанції.
Спочатку розігрували «Сімейні календарі від «Сімейної газети» по два примірники на кожну область: «Універсальний календар-нотатник на 2017» та «Домашній погрібець 2017», а потім цінні подарунки. Отже, за допомогою жеребу були визначені щасливчики, котрі отримають від «Сімейної газети»: календарі, електродуховку, електроплитку, праску, каструлю, сковорідку, ковдру, плед. А ті, кому цього разу не пощастило щось виграти, отримають подарунок від газети «Смачний календар 2017».
Передплачуйте нашу газету й надалі, беріть участь у розіграшах та вигравайте подарунки від улюбленого видання. Бажаємо вам успіхів!
ЕЛЕКТРОДУХОВКА
Хаустова Н.С., смт Чкаловське, Чугуївський р-н, Харківська обл.
ЕЛЕКТРОПЛИТКА
Гриб О.В., с.Медвин, Богуславський р-н, Київська обл.
ПРАСКА
Нюкина М., с.Велика Любаша, Костопільський р-н, Рівненська обл.
КАСТРУЛЯ
Сидорук Л.І., смт Ратне, Волинська обл.
СКОВОРІДКА
Пастух Н.П., с.Івківці, Прилуцький р-н, Чернігівська обл.
КОВДРА
Лисенко Н.А., с.Худоліївка, Семенівський р-н, Полтавська обл.
ПЛЕД
Пально Н.В., смт Червоне, Андрушівський р-н, Житомирська обл.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ КАЛЕНДАР-НОТАТНИК ВІД «СІМЕЙНОЇ ГАЗЕТИ»
Панько Л.Ф., с. Флорино, Бершадський р-н, Вінницька обл.
Громовенко С., с. Орлівка, Теплицький р-н, Вінницька обл.
Ягодинець М.О., смт Шацьк, Волинська обл.
Багинська Н.А., с. Озютичі, Локачинський р-н, Волинська обл.
Кравченко С.В., смт Покровське, Дніпропетровська обл.
Рудий А.П., с. Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл.
Романова Н.І., с. Новогнатівка, Волноваський р-н, Донецька обл.
Стебльова Л.П., м. Покровськ, Донецька обл.
Рубашова Г.М., с.Ходаки, Коростенський р-н, Житомирська обл.
Шемет Г.В., селище Нова Борова, Володарськ-Волинський р-н, Житомирська обл.
Менджул М.В., смт Міжгір’я, Закарпатська обл.
Рішко М.С., с. Драгово, Хустський р-н, Закарпатська обл.
Михайлов О.В., с. Гоголівка, Веселівський р-н, Запорізька обл.
Бабенко Н.П., с. Васинівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл.
Капустянин О.П., с. Брошнів, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл.
Черепій А.І., с. Сапогів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл.
Христевич Г.І., смт Ставище, Київська обл.
Скирута М.В., с.Великополовецьке, Сквирський р-н, Київська обл.
Михайлова Г.М., с. Букварка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл.
Прокопенко О.І., с. Новоігорівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл.
Драган М., с. Руда, Жидачівський р-н, Львівська обл.
Андрущишин Г.М., м.Львів.
Чередниченко Н.І., с. Рудівка, Сватівський р-н, Луганська обл.
Чорна В.О., с. Маловатка, Сватівський р-н, Луганська обл.
Ряба В.С., с. Луканівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл.
Ступішина Л.В., м. Миколаїв.
Новіцька Л.П., с. Мар’янівка, Ширяївський р-н, Одеська обл.
Козерацька В., с. Йосипівка, Савранський р-н, Одеська обл.
Комісар В.М., с. Маячка, Новосанжарський р-н, Полтавська обл.
Гром Н.Д., с. Гиряві Ісківці, Лохвицький р-н, Полтавська обл.
Наумець О.Є., с.Велика Любаша, Костопільський р-н, Рівненська обл.
Омельчук Г.М., с. Антонівка, Володимирецький р-н, Рівненська обл.
Вихор К.І., с. Паліївка, Ямпільський р-н, Сумська обл.
Могильна А.П., м. Лебедин, Сумська обл.
Харчишин Л.П., с. Веращаки, Лановецький р-н, Тернопільська обл.
Гайдук М.Г., с. Кутянка, Шумський р-н, Тернопільська обл.
Терещенко П.К., с. Кочетівка, Зачепилівський р-н, Харківська обл.
Кошева В.М., с. Українське, Лозівський р-н, Харківська обл.
Запорожець Т.П., с. Озеряни, Генічеський р-н, Херсонська обл.
Кухарчук Л., смт Партизани, Генічеський р-н, Херсонська обл.
Буренок Н.М., с. Ковпита, Чернігівський р-н, Чернігівська обл.
Колосок Н.М., с. Машеве, Семенівський р-н, Чернігівська обл.
Шапран С.Г., с. Руська Поляна, Черкаський р-н, Черкаська обл.
Панасенко Л.А., м. Золотоноша, Черкаська обл.
Костюк Н.О., м. Новодністровськ, Чернівецька обл.
Іванців Л.І., смт Костришівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.
КАЛЕНДАР «ДОМАШНІЙ ПОГРІБЕЦЬ» ВІД «СІМЕЙНОЇ ГАЗЕТИ»
Паламарчук Н.Д., с. Демківка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.
Войцех Г.Д., с. Гонтівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл.
Прокопчук Н.В., м. Нововолинськ, Волинська обл.
Микитюк Г.А., с. Пересна, Рожищенський р-н, Волинська обл.
Панич М.С., с. Залем’я, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл.
Селіванов В.В., с. Водолазське, Межівський р-н, Дніпропетровська обл.
Прищепа Г.М., с. Старий Дорогинь, Народицький р-н, Житомирська обл.
Гайченя К.І., м. Олевськ, Житомирська обл.
Козуряк Н.М., смт Ясіня, Рахівський р-н, Закарпатська обл.
Товт К.В., с. Тур’я Поляна, Перечинський р-н, Закарпатська обл.
Єрмоленко Л.А., с. Ланцеве, Більмацький р-н, Запорізька обл.
Кушнірчук Г.В., смт Куйбишеве, Запорізька обл.
Василів М.В., с. Добровляни, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.
Дуклянська М., с. Ясень, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл.
Скотська Н.І., с. Чапаїв, Поліський р-н, Київська обл.
Савченко Л.І., с. Прибірськ, Іванківський р-н, Київська обл.
Коваль М.Г., м. Кропивницький.
Липа Г.Ф., с. Олександрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл.
Ящук Д., с. Білявці, Бродівський р-н, Львівська обл.
Мороз Н.І., м. Дрогобич, Львівська обл.
Фоменко Т.О., с. Курячівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл.
Романенко В.І., с. Розпасіївка, Троїцький р-н, Луганська обл.
Сушкова Д.С., с. Ташине, Березанський р-н, Миколаївська обл.
Тищенко Р.Л., м. Миколаїв.
Боршкова Н.О., с. Йосипівка, Савранський р-н, Одеська обл.
Кобилянська З.А., с. Немирівське, Балтський р-н, Одеська обл.
Прокопенко О.М., с. Висока Вакулівка, Козельщинський р-н, Полтавська обл.
Захарченко Т.І., с. Свиридівка, Лохвицький р-н, Полтавська обл.
Якушик Н.І., с. Кутин, Зарічненський р-н, Рівненська обл.
Ковальчук Л.І., с. Пісків, Костопільський р-н, Рівненська обл.
Ковнер М.М., с. Полошки, Глухівський р-н, Сумська обл.
Скороход Т.Я., смт Липова Долина, Сумська обл.
Батурина О.В., с. В.Глибочок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл.
Костинюк О.М., с. Дзвиняч, Заліщицький р-н, Тернопільська обл.
Риков О.С., с. Писарівка, Золочівський р-н, Харківська обл.
Іваніна С.П., с. Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл.
Лесів Л.О., с. Мала Олександрівка, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
Пироженко В.І., с. П-Костянтинівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл.
Ковтун К.В., с. Стрільники, Бахмацький р-н, Чернігівська обл.
Сень В.П., с. Ясна Зірка, Носівський р-н, Чернігівська обл.
Карпенко Ю.І., с. Нехайки, Драбівський р-н, Черкаська обл.
Левченко Л.Г., с. Плешкані, Золотоніський р-н, Черкаська обл.
Шеленюк Ю.В., с. Петричанка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл.
Гавалешко О.І., с. Берегомет, Вижницький р-н, Чернівецька обл.
Якщо ви знайшли своє прізвище серед переможців розіграшу, вам необхідно до 20 лютого зателефонувати до редакції за номерами: 0382) 70-12-40, 067- 381-58-50 або
0-800-501-641 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) та довідатися про те, як отримати подарунки.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: