ye-logo.v1.2

Генпрокурор Луценко забрав справу про стрілянину під СБУ у Хмельницькому до себе

Євромайдан 6123
Фото: автора

Сьогодні минає три роки з того часу, коли під стінами управління СБУ у Хмельницькій області, під час масових акцій вбили двох людей.

Протягом цього часу досудове розслідування проводила Військова прокуратура Західного регіону.

Станом на березень минулого року у відомстві повідомляли, що вони проводять «досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки, а також вбивства громадянина Пагора Д.О., вчиненого через необережність та заподіяння тяжких тілесних ушкоджень громадянці Шеремет Л.О. у разі перевищення меж необхідної оборони співробітниками Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області 19.02.2014 під час оборони приміщення Управління за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. З ст. 365, ч. 1 ст. 119, ст. 124 КК України».

На той час осіб, які застосовували вогнепальну зброю до мітингувальників ще не встановили. Повідомили, що «слідчим шляхом, у тому числі і шляхом призначення та проведення складних і довготривалих експертних досліджень встановлюються особи, які застосували вогнепальну зброю до мітингувальників під час акцій протесту…».

Читайте також: Хмельницьке СБУ: факти, які могли пройти повз вашу увагу

Цього року ми знову направили запит до Військової прокуратури і нам повідомили, що вони цією справою більше не займаються.

«Військовою прокуратурою Західного регіону України здійснювалось досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні, однак, 18.01.2017 Генеральним прокурором України прийняте рішення про передачу та цього ж дня передано матеріали даного кримінального провадження для подальшого досудового розслідування до Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України», – відповіли у відомстві сайту «Є».

За даними сайту «Є», представники Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України в ці дні й справді працюють у Хмельницькому і знову спілкуються зі свідками подій, які відбувалися під стінами УСБУ у Хмельницькій області 19 лютого 2014 року.

Нагадаємо, 19 лютого 2014 року під стінами УСБУ у Хмельницькому, під час акцій, смертельно поранили двох людей. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую