Універсіада-2017. Хмельницькі студенти одні з кращих у веслуванні

Спорт 2093
Готуючись на Південному Бузі в Хмельницькому, потім спортсмени підкорюють всеукраїнські змагання. Фото: з архіву

У Дніпрі завершилася Всеукраїнська Універсіада, в якій взяли участь провідні спортсмени країни.

Честь нашої області відстоювали студенти Хмельницького національного університету. І, за результатами усіх змагань, збірна ХНУ посіла загальнокомандне третє місце. Попереду лише команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Львівського державного університету фізичної культури.

Один із наймолодших учасників Універсіади – 19-річний Богдан Козлов здобув «срібло» в змаганнях каноїстів на дистанції 500 метрів. Перемогу ж здобув інший студент ХНУ, титулований Павло Алтухов. Натомість на 200-метрівці Павло приїхав восьмим, а ось Козлов здобув другу для себе нагороду – бронзову. Та на дистанції 1000 метрів на фініші все нагадало 500-метрівку. Алтухов перший, Козлов другий. За крок до п’єдесталу опинилася двійка-каноїстів на кілометровій дистанцій – Ілля Грицак-Вадим Хомич. Вони фінішували четвертими.

Ще одну нагороду в залік Хмельницького національного університету приніс Микола Черкас. Він став другим у змаганнях байдарочників на дистанції 1000 метрів.