ye-logo.v1.2

«Дивись, синку, це ж мама», –

871

роздивляючись власні фотографії в новому музеї спортивної слави, який відкрили в Хмельницькому, говорила олімпійська чемпіонка, хмельничанка Ірина Мерлені

Дощ та вітер не завадили відомій подільській борчині Ірині Мерлені завітати до Хмельницького разом із своїм сином Артуром на відкриття музею спортивної слави, який розташувався на стадіоні «Поділля». Маленький Артурчик із задоволенням роз­глядав стенд, присвячений вільній боротьбі, на якому чимало знаменних фотографій зі спортивного життя його матері.

«Я й сама із задоволенням роздивилася тут всі свої фотографії, згадала минулі часи, – зізналася Ірина Мерлені. – Свою першу нагороду здобула в 16 років, і в музеї побачила фото того часу. Одразу ж подумала: «Боже, якою я була молодою». Це чудово, що в моєму рідному місті, нарешті, з'явився такий музей. Ось тільки приміщення замале, але сподіваюся, що невдовзі міська влада надасть краще».

Саме через малу площу, в музеї розташувалися лише 23 стен­ди, а мало б бути на п'ять більше. Однак, як запевнив заступник Хмельницького міського голови Віктор Байдич, це приміщення тимчасове. Знайдуть нове та більше – одразу ж перевезуть музей. А поки ж молодь міста знайомитиметься зі спортивними здобут­ками подолян у підтрибунному приміщенні стадіону.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую