clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Хмельницькі «санітарки» в АТО не підведуть…

Головний сержант першого взводу сержант Андрій Люлькун прийшов добровольцем з Хмельницької сотні євро майдану.

Головний сержант першого взводу сержант Андрій Люлькун прийшов добровольцем з Хмельницької сотні євро майдану.. Фото: автора

Для участі в АТО, вчорашні директори приватних підприємств, керівники комерційних організацій, очільники потужних будівельних компаній, а нині - солдати, сержанти та офіцери Хмельницької окремої автомобільної санітарної роти, використовують власні можливості та багатий комунікативний досвід,

щоб поставити до строю кожну з півсотні «санітарок».

У період третьої хвилі часткової мобілізації, на фондах Хмельницької госпітальної бази Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, триває завершальний етап формування окремої автомобільної санітарної роти.
Начальник госпітальної бази майор Геннадій Возненко зокрема підкреслив, що головне призначення роти – медична евакуація з поля бою поранених в районі проведення антитерористичної операції, їх транспортування до відповідних лікувальних установ і профільних медичних закладів оборонного відомства.
- Для цього в окремій автомобільній санітарній роті є майже півсотні санітарних автомобілів та близько десятка спеціальної автомобільної техніки для забезпечення належного функціонування і життєдіяльності підрозділу, - зауважив майор Геннадій Возненко.
Командир окремої роти майор Ренат Гадильшин з поміж іншого підкреслив, що більшість його підлеглих – це військовослужбовці запасу, які свідомо і добровільно прийшли до підрозділу.
- Чимало таких, хто по кілька разів «штурмом брали» свої військкомати, аби призватися до війська, і чим скоріше на передову, в саме пекло АТО. Так, 36-річний сержант Андрій Люлькун, який наразі займає посаду головного сержанта першого взводу, прийшов добровольцем з Хмельницької сотні євромайдану. Батько двох дітей і дідусь для трирічної Олександри, старший водій 3 взводу рядовий Олександр Палага 18 років керував громадою села Пасічне Ново-Ушицького району Хмельниччини на посаді сільського голови. До нас він прибув зі службовою «санітаркою», яку отримав на сільську медамбулаторію ще 6 років тому. Нині вона в ідеальному стані і Олександр Іванович допомагає іншим водіям поставити до строю своїх «підопічних», які надійшли до підрозділу від різноманітних підприємств і організацій народного господарства Хмельниччини. І таких бійців-патріотів чимало, - пишаючись своїми підлеглими констатував майор Ренат Гадильшин.


Також вражає і тішить патріотичний підйом тих мешканців краю, які за віком вже вийшли за межі «запасників» але не залишаються осторонь загальноукраїнського процесу мобілізації. Так, начальник автоколони однієї з приватних фірм Кам’янця-Подільського Володимир Акаловський, у якого двоє синів у складі підрозділів МВС знаходяться нині у зоні АТО, з власної ініціативи віддав на потреби автомобільної санітарної роти особистий ГАЗ-53 «молоковоз», який тепер використовуватиметься підрозділом як звичайний водовоз.
У той же час, начальник госпітальної бази майор Геннадій Возненко відмітив, що для того, аби особовий склад роти міг якісно виконувати завдання за призначенням в районі АТО, треба до відповідного рівня привести технічний стан автівок та доукомплектувати їх необхідним ремкомплектом.
- Значний відсоток санітарних автомобілів підрозділу наразі не відповідають тим вимогам, які перед нами ставить вище командування, - підкреслив офіцер. - Усі без винятку автомобілі повинні бути технічно справні на 100% і мати достатній запас надійності для того, аби виконати що найменше 1000-кілометровий марш і впевнено відпрацювати за призначенням в районі проведення АТО, - констатував начальник госпітальної бази майор Геннадій Возненко.
Військовослужбовці роти щодня співпрацюють з волонтерами, доброчинними організаціями та фондами Хмельниччини. Вчорашні директори приватних підприємств, керівники комерційних організацій, очільники потужних будівельних компаній, а нині - солдати, сержанти та офіцери Хмельницької окремої автомобільної санітарної роти, використовують власні можливості та багатий комунікативний досвід, щоб поставити до строю кожну з півсотні «санітарок».
І судячи з того, як тут, наче в мурашнику кипить робота, дивлячись у їхні усміхнені, наповненні позитивом, заповзяті і рішучі обличчя, не виникає жодних сумнівів, що цим хлопцям вдасться зробити все що від них залежить, навіть більше.

Пункт опису технічного стану техніки, яка надійшла з народного господарства.

Андрій АГЄЄВ.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 23.10.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.55
26.57
31.3
31.32
0.46
0.46

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Жовтень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31