ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Граблі в руки і… на «суботник»?

Офіціоз 2955
Хмельничан кличуть на суботник 31 березня
Хмельничан кличуть на суботник 31 березня. Фото: khm.gov.ua

Хмельничан закликають приєднатися до прибирання міста.

«Закликаємо керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, кожного мешканця, усіх, кому не байдужий Хмельницький, напередодні великодніх свят, у суботу, 31 березня, долучитись до заходів з благоустрою та прибирання прилеглих територій і зелених зон міста», - йдеться в повідомленні Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста.

В обласному центрі ще 19 березня стартував місячник санітарної очистки та благоустрою міста, який триватиме до 19 квітня. У рамках якого відбудеться прибирання прибережних смуг річок і водоймищ, доріг і вулиць, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів і горищ житлових будинків, контейнерних майданчиків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій і громадських криниць, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності. У цей період, як повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради, комунальне підприємство «Спецкомунтранс» прийматиме сміття від комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.

Ну, а городян просять подбати про чистоту на прибудинкових територіях, у під’їздах будинків, на територіях приватних садиб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую