ye-logo.v1.2

Нерест лише стартував, а вже є порушники

Офіціоз 2752
Рибоохоронці виявили бракон
Рибоохоронці виявили бракон'єрів, які ловили рибу сітками. Фото: khm.darg.gov.ua

Інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 17 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Заборона на вилов риби через нерест стартувала з першого квітня, а на Хмельниччині вже зафіксували ряд випадків порушень. Про це повідомили в управлінні Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області.

Зокрема, інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 17 порушень. «У ході проведених заходів вилучено 72 кілограмів водних біоресурсів. Крім того, конфісковано 15 заборонених знарядь лову, загальною довжиною 633 метри. Збитки, завдані рибному господарству, склали 2 975 гривень», - зазначили в управлінні.

Для прикладу, рибоохоронці виявили двох місцевих жителів, які рибалили за допомогою заборонених знарядь лову – сітками. Інцидент трапився на річці Бужок, поблизу села Ярославка Летичівського району. Чоловіки сітками зловили 39 карасів сріблястих та дві щуки. Все це, як і шість сіток, вилучили. Тепер їм загрожує штраф від 340 гривень.

Крім цього, працівники управління виявляли незаконний збут риби на ринках в Хмельницького, Летичева та Полонного. На таких продавців також склали адмінпротоколи. Порушників можуть оштрафувати мінімум на 1700 гривень.

«Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства. У разі виявлення порушення - прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» відомства: (068) 384 98 10», - закликає в управлінні Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області.

Довідково: під час нересту любительський та спортивний лов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області заборонений у такі строки:
- в усіх водосховищах з 1 квітня по 9 червня;
- у всіх річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 19 травня;
- в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені ) з 1 квітня по 29 червня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую