ye-logo.v1.2

На Хмельниччині місцями заборонять ловити рибу

Офіціоз 1289
Порушників правил рибальства очікує штраф та сплата збитків за кожну виловлену рибину
Порушників правил рибальства очікує штраф та сплата збитків за кожну виловлену рибину. Фото: ілюстративне pixabay.com

Рибалити не можна буде у зимувальних ямах.

З першого листопада на Хмельниччині розпочинається заборона на лов риби у зимувальних ямах. Як зазначають у Хмельницькому рибоохоронному патрулі, триватиме вона до початку весняно-літньої заборони на період нересту 2021 року.

«З метою збереження водних біоресурсів у зимовий період управлінням Державного агенства рибного господарства у Хмельницькій області видано наказ, в якому зазначені водойми та ділянки, де вводиться заборона. Крім того, створено карту, на яку нанесені зимувальні ями», - йдеться у повідомленні.

Водночас любительська риболовля у заборонений період дозволена на ділянках поза межами зимувальних ям. Рибалити дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком, не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями.

Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’яти на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

«У разі виявлення порушення заборони Хмельницький рибоохоронний патруль буде притягувати до адміністративної відповідальності», - наголошують рибохоронці.

Довідкова інформація: З настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на поведінку водних біоресурсів. У риби різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, сповільнюються процеси росту та реакції на подразники, знижується частота серцевих скорочень. В цей час риба дуже вразлива, тому вона збирається в зграї та йде на зимівлю до зимувальних ям.

До теми: У Дністрі зафіксовані факти загибелі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую