clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Сходи бетонні будь якоі складності. Висячі, гвинтові, без підпорок.

більше фото
Сходи бетонні будь якоі складності. Висячі, гвинтові, без підпорок.
Додаткова інформація:
Залізобетонні сходи (бетонна основа дерев'яних) із боковим та центральним косоурами. Самі надійні,міцні,безпечні,довговічні та безшумні(не скриплять як просто дерев'яні, не гудять як металеві оброблені деревом). Сходи можуть бути різні(із кутом повороту 90’,180’,270’, 360' і т.д.),як внутрішні так і зовнішні.Знаходитися як у кімнаті(або посеред кімнати),проходити посеред вікна,понад дверима(займаючи мінімум об’єму)так і в сходовій або в еркері.Вони не мають сходової площадки та є набагато зручніші від звичайних.Зверху можуть бути оброблені деревом,плиткою,гранітом, мармуром і т.д. Виготовляємо любої складності в найкоротші терміни якісно та акуратно. Замовлення можна зробити за номером 0688827870(viber).Виїзджаємо в регіони.
ID оголошення: 34812
Створене: 22.02.2019
Актуальне до: 24.03.2019
Поскаржитися на оголошення
Сходи бетонні будь якоі складності. Висячі, гвинтові, без підпорок.Сходи бетонні будь якоі складності. Висячі, гвинтові, без підпорок.Сходи бетонні будь якоі складності. Висячі, гвинтові, без підпорок.
Подібні оголошення

Популярні компанії

Заяви про себе! Прорекламуй себе!

Додати запис у Довідник