clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Пам'ятники гранітні від виробника (м.Хмельницький)

4 000 грн.
154,92 $ 138,03 € (за курсом НБУ)
більше фото
Пам'ятники гранітні від виробника (м.Хмельницький)
Додаткова інформація:
Люди обирають Обеліск, тому що ми:1. Фірма-виробник контролюємо якість на кожному етапі виробництва.2. Проектуємо вироби за допомогою відповідних комп’ютерних програм Ви можете побачити 3D-зображення замовлення до його виготовлення.3. Використовуємо більше 10 видів граніту можемо задовольнити найвибагливіший смак замовника.4. Пропонуємо найкращі способи художнього оформлення: комп’ютерне і ручне гравіювання, кольорове фото на керамограніті.5. Оздоблюємо пам’ятники за допомогою комп’ютерного гравіювання з попередньо підготовленого зображення (ретуш фото).6. Досвідчені ретушери в команді дають можливість використання неякісних фото.7. Наші художники висококваліфіковані дипломовані спеціалісти з великим досвідом роботи гарантують 100% схожість з фото.8. Друкуємо стійке до вигорання фото на керамограніті з гарантією 30 років.9. Пропонуємо новітні технології виготовлення пам’ятників без облицювання плиткою, що дозволяють уникнути додаткового ремонту з часом.10. Розробляємо комплекси під захоронення.11. Маємо понад 60 готових виробів у виставочному залі, які дають змогу реально побачити наші роботи.12. Маємо великий склад готової продукції, що дає можливість отримати готове замовлення через 3 дні.13. Використовуємо виключно якісний інструмент та дотримуємося всіх технологій виробництва надаємо гарантію 5 років на готові вироби.14. Пропонуємо безвідсоткову відстрочку платежу.15. Оформляємо повний пакет документів.16. Виконуємо професійний монтаж з гарантією.Індивідуальний підхід до кожного замовлення дає можливість створювати вироби з граніту, які повністю відповідають Вашим побажанням.
ID оголошення: 34902
Створене: 27.02.2019
Оновлене: 20.06.2019
Актуальне до: 27.07.2019
Поскаржитися на оголошення
Власник:
Ольга
Пам'ятники гранітні від виробника (м.Хмельницький)Пам'ятники гранітні від виробника (м.Хмельницький)Пам'ятники гранітні від виробника (м.Хмельницький)

Популярні компанії

Заяви про себе! Прорекламуй себе!

Додати запис у Довідник