ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани в Європі. Лазурні пляжі Ніцци

Туризм 2614
мандрівників
Фото: мандрівників

Мандрівники Анна Думанська та Богдан Місюренко діляться враженнями від одного з найкращих французьких курортів, де море досі тепле, а на деревах достигають апельсини.

«Коли ми приїхали до Ніцци, нас зустрічав дощ, а коли ми покидали це місто, він проводжав нас зливою. Але в день огляду погода була сонячною і теплою, через що настрій покращився і все грало яскравими фарбами, - розповідають мандрівники. – Величезними пилососами комунальники чистили вулиці, в парках гралися діти, а на одній із старих вуличок знімали фільм…».

Ніцца

Ніцца вважається одним з найкращих курортів Франції. Море тепле навіть зараз, хоча майже ніхто не купається. Вода блакитного кольору, а берег покритий великою галькою. А завдяки м’якому клімату на деревах навіть у цю пору ростуть апельсини.У місті середземноморський клімат. Влітку в Ніцці спекотно і сухо, восени і взимку часто дощить, а навесні бувають сильні вітри.

Ніцца

Одразу біля пляжу знаходиться старе місто, вулички якого ведуть в центр Ніцци. У місті функціонує багато музеїв, серед яких музей витончених мистецтв із картинами Моне, Дега та інших видатних художників. А розкішних маєтків, соборів та церков просто не перелічити!

Ніцца

Читайте також враження хмельничан про першу італійську столицю Турин.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую