ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани в Європі. Дешева, сонячна і доброзичлива Португалія

Туризм 2804
мандрівників
Фото: мандрівників

У центрі Лісабона, який виявився не схожим на інші європейські столиці, мандрівникам пропонували гашиш.

“Як тільки ми побачили перші вулички Лісабона, закохалися в це місто! Вони не дуже чисті, в будинках давно не було ремонту, але місце це дихає життям і несе якийсь приємний аромат минулих років, - розповідають автостопники Анна Думанська та Богдан Місюренко. - Кумедно, що паркани і стіни будинків тут іноді прикрашені старовинною плиткою, яка давно облупилася, то розмальовані сучасними малюнками та графіті”.

Лісабон
Хмельничани дуже здивувалися, коли в самому центрі міста до них постійно приставали продавці марихуани, пропонуючи купити у них хоча б 10 дозволених законом (як вони кажуть) грам гашишу. Відмови вони не розуміли, тому далі слідували за мандрівниками і ще кілька разів перепитували.

Лісабон
“Погода в столиці Португалії прекрасна і дуже тепла — до +20. Ми навіть не очікували, що в цьому році ще буде змога погуляти без курток. Лісабон розташовується у бухті, тому тут підвищена вологість”, - пояснюють вони.
Продукти в Португалії досить дешеві. Хліб можна знайти за 70 євроцентів, яйця — 10 центів (1 грн. за штуку), картопля — 80 центів за кілограм, але якщо купувати велику упаковку, то можна і за 40-50 знайти, морква — 30 центів, молоко — 50 центів за 1 літр.

Лісабон
“Не встигли ми цього разу відчути всю культуру життя португальців, так як провели в країні мало часу і жили не в традиційних сім'ях, а у студентів які самі мешкали не в рідних містах, знімаючи квартиру, - кажуть Аня та Богдан. - Хочеться ще раз повернутися в таку не схожу на інші європейські країни Португалію. Вона зачаровує своєю простотою і добродушністю, старими кварталами з пооббиваними від часу і вологості стінами будинків, усміхненими людьми і сонячною погодою!”.

Лісабон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую