ye-logo.v1.2

Хмельничани в Європі. Багатотисячний марафон у Порту

Туризм 1795
мандрівників
Фото: мандрівників

Гуляючи португальським містом, мандрівники Анна Думанська та Богдан Місюренко потрапили на дивовижний спортивний захід.

Хмельничани розповідають, як у португальському місті Порту вони випадково стали свідками багатотисячного марафону. На жаль, пробіг відбувся ввечері, тому через нестачу світла мандрівники вирішили не фотографувати, а уважно спостерігали за подіями.
“Ми забрели на велику площу, де потроху збиралися люди, які вирішили взяти участь у цьому масовому заході. Так як у кожного учасника був свій номер, можна було відстежити приблизну кількість людей. Ми бачили футболку з числом 11689, а це означає, що їх дійсно було багато”, - кажуть мандрівники.

Вони стояли далеко від стартової лінії і спостерігали наближення бігунів. Першими пробіг десяток справжніх спортсменів, поряд з якими їхав мотоцикл з оператором для відстеження лідерства марафону. Далі бігли також у швидкому темпі люди, які намагаються займатися бігом як спортом. Вони обганяли один одного, намагаючись вирватися вперед хоч на кілька метрів. Але це було складно зробити, адже людей було дуже багато.

Порту
“І чим далі просувалися бігуни, тим щільнішою ставала маса. Потім бігли ті, хто бігає тільки вранці легким підтюпцем, дідусі та бабусі, які за допомогою бігу підтримують своє здоров'я, - розповідають Аня і Богдан. - Темп бігу тепер істотно спав. Деякі непідготовлені люди кашляли і продовжували рух ходьбою. Ось у натовпі пробігла собака — відданий далматинець супроводжував свого господаря і під час змагання! А ось пробігла пара з коляскою. Видно вони вирішили не чекати, поки дитина підросте, а взяти участь разом з нею”.
Та найбільше хмельничанам запам’яталися бігуни, які прийшли не змагатися, а веселити людей. Один з них був одягнений в костюм людини-павука, інший біг у костюмі страуса! Ще тут бігла рота солдатів у формі, і всі як один співали заводну пісню.

Порту
“Наприкінці колони тягнулися люди, які з останніх сил намагалися добігти, дійти або майже доповзти до фінішної прямої. Люди, які поверталися додому з роботи, були чимало здивовані тим, що відбувається. Їм було складно перейти дорогу, адже майже цілу годину безперервно бігли люди. Але врешті-решт забіг закінчився і перехожі змогли повернуться додому”, - розповідають Аня та Богдан.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую