ye-logo.v1.2

Нові екскурсії та турсезон: як Кам’янець та Меджибіж знову прийматимуть туристів

Туризм 4362
Туристичний сезон в Меджибожі планують відкрити вже в травні
Туристичний сезон в Меджибожі планують відкрити вже в травні. Фото: зі сторінки у фейсбуці Державного історико-культурного заповідника "Межибіж"

Вхід на об’єкти дозволять з дотримання санітарних вимог.

Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» та Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, починаючи з 12 травня, знову прийматимуть відвідувачів. Ці заклади підпадають під норми пом’якшення карантину, прийняті урядом. Звісно, працюватимуть, заповідники, за певних умов. Головна з них – дотримання усіх санітарних вимог.

Так, у Кам’янці-Подільському поки роботу відновить лише один з об’єктів музею-заповідника – Старий замок. Як зазначають в закладі, це єдиний з шести відділів музею, що розташований просто неба. Інші будівлі для відвідування наразі залишаться зачиненими. Вхід на об’єкт здійснюватиметься з чітким дотримання карантинних обмежень: наявності засобів індивідуального захисту та після термоскринінгу.

Меджибіж теж уже готовий приймати відвідувачів. З 12 травня фортеця відчиненою буде щодня. Оскільки Кам'янець-Подільський цього року уже встиг відкрити туристичний сезон, Меджибіж поки готується до його відкриття. Як розповів сайту «Є» директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Олег Погорілець, очікується, що відкриють турсезон вже у травні. Дати та формат поки в процесі обговорення.

«Відкриття туристичного сезону, звісно, не буде масовим. Але буде розроблений графік відвідування на цей день, за яким відвідувачі зможуть відвідати фортецю та побачити усе, що ми підготували до відкриття», - каже Олег Погорілець.

Відкритими для відвідування будуть усі об’єкти заповідника. Окрім того, до відкриття туристичного сезону розпочне діяти нова археологічна виставка тих артефактів, які були знайдені на території Меджибізької фортеці.

Читайте також: У Меджибізькій фортеці відновили замковий міст та дах Круглої вежі.

«Ми також презентуємо новий екскурсійний маршрут – довкола фортеці, а не всередині, як було зазвичай. Так хочемо показати усю велич твердині, яка по-особливому сприймається саме оглядаючи її ззовні», - зазначає Олег Погорілець.

Звісно ж, масковий режим, дезінфекція усіх приміщень, обмежена кількість людей в екскурсійних групах – усе це на час карантину стане в заповіднику обов’язковим.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую