ye-logo.v1.2

Мандруй Україною: як Кам’янець-Подільський об’єднує і міста, і туристів

Туризм 3601
За фото із Кам'янець-Подільського можна отримати подарунок
За фото із Кам'янець-Подільського можна отримати подарунок. Фото: 7dniv.ua

Кам’янець-Подільський став ініціатором проєкту #МандруйУкраїною

Проєкт є складовою національної програми Держагентства розвитку туризму «Мандруй Україною». За словами заступника Кам’янець-Подільського міського голови Вадима Савчука, почали працювати над проектом ще на початку травня.

«Ми ще у травні розуміли, що у зв’язку з карантинними обмеженнями туристичні потоки не зупиняться, але будуть діяти більше в межах України. І для нас, як туристичного міста, це дуже вдалий момент заявити про себе ще більше і гучніше. Але ми також розуміли, що ні фінансів, ні часу для промокампанії, після послаблень карантину, у нас не буде. Тому ми розробили і направили листи до міст-партнерів, які цікаві для туристів, щоб об’єднати наші зусилля – популяризувати один одного на своїх ресурсах: сайтах, соцмережах, серед туристичних операторів», – каже Вадим Савчук.

За його словами, вже більшість міст, яким запропонували співпрацю, погодилися брати участь у проєкті. Свою згоду вже Харків, Суми, Полтава, Ужгород, Луцьк, Умань, Дрогобич, Бердичів, Тульчин, Запоріжжя, Дніпро, Одеса і ще очікують відповіді від інших міст.

«У міських радах є свої сайти, сторінки у соціальних мережах, інформаційні канали у різних месенжерах і ми будемо розміщувати там проморолики про міста-партнери, афіші подій. Також заохочуємо і гостей, і жителів міста популяризувати туристичні локації і цікавинки, описувати про все, що цікавого відбувається в містах. Щотижня також будемо розміщувати інформацію про те, що буде відбуватися в різних регіонах – фестивалі, свята, масштабні дійства.

Щоб кожен міг собі обрати те, що йому цікаву різни містах і спланувати поїздки на вихідні, чи у відпустку», – пояснює Вадим Савчук.

Щоб гості та жителі Кам’янець-Подільського активно фотографувалися і публікували свої фотографії і цікаві пости у соціальних мережах із хештегом #МандруйУкраїною серед усіх будуть проводитися розіграші сертифікатів на різні відпочинкові атракції, квитки на відвідування музеїв, подорожі на повітряних кулях чи БРДМі та інші бонуси.

До теми: Національному історико-архітектурному заповіднику «Кам’янець» передали старовинні знахідки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую