ye-logo.v1.2

Барселона, Гданськ і Кам’янець-Подільський – три міста змагаються за перемогу в одному конкурсі

Туризм 1648
Кам'янець-Подільський увійшов до фіналу конкурсу, разом із відомими європейськими туристичними містами.
Кам'янець-Подільський увійшов до фіналу конкурсу, разом із відомими європейськими туристичними містами.. Фото: автора

Кам’янець-Подільський увійшов до фіналу конкурсу, разом із відомими європейськими туристичними містами.

Як повідомив заступник міського голови Кам’янець-Подільського Вадим Савчук, все завдяки відкриттю туристичного сезону онлайн.

«У квітні цього року, розуміючи, що пандемія, і ми входимо в період карантинних обмежень, які невідомо коли закінчаться, ми вирішили не відміняти офіційне відкриття туристичного сезону в Кам’янець-Подільському, а зробити його онлайн. Тоді запросили наших партнерів із різних країн, в тому числі із Любліна, що у Польщі. Налагодили з ними гарну співпрацю, в тому числі і в напрямку розвитку туризму в умовах пандемії», – розповів Вадим Савчук.

Варто зазначити, що Люблін, впродовж останніх 10 років на кілька днів ставав містом зустрічей партнерів та практиків транскордонного співробітництва з країн Європейського Союзу та Східного партнерства.

Цього року у зустрічі «Конгресу транскордонного співробітництва Люблін-2020» бере участь і Кам’янець-Подільський.

«В рамках роботи Конгресу, відбувся «Конкурс добрих практик», де представленні кращі рішення та ініціативи в інтересах громади перед викликом пандемії коронавірусу COVID-19. Кам’янець-Подільський представляв практику проведення відкриття туристичного сезону онлайн. Із цією практикою увійшов до фіналу конкурсу в категорії «Культура та туризм», разом із такими відомими туристичними містами, як Барселона та Гданськ у категорії «Культура і туризм». Для нас, як для міста, це дуже важливе досягнення, адже ми стаємо більше впізнаваними на Європейській туристичній арені», – зазначив Вадим Савчук і додав, що місто-переможець буде відомо у п'ятницю, 9 жовтня. 

Для того, щоб Кам'янець-Подільський переміг необхідно зробити декілька кроків: 

- Зайти і зареєструватися на сторінці Конгресу;
- Отримати на e-mail запрошення;
- За отриманим посиланням натиснути справа зверху «Голосуйте он-лайн» і обрати в секторі «Культура та туризм» Кам’янець-Подільський.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую