ye-logo.v1.2

Хода, вулична їжа, оркестри: як кам’янчани святкують День міста

Туризм 1733
Кам\'янець-Подільський святкує День міста
Кам'янець-Подільський святкує День міста. Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Цього року заходи проходять «офлайн».

Впродовж трьох днів, 14-16 травня, у Кам’янці-Подільському тривають святкування, приурочені Дню міста. Розпочали святкову програму ще у п’ятницю. Тоді запрацював Фестиваль вуличної їжі, перед містянами виступив військовий оркестр, а на Руських фільварках відбулися літературні читання.

Найбільш насиченою на події була субота. Цього дня пройшов марафон екскурсій, низка майстер-класів та концертів, спортивних чемпіонатів. На кількох локаціях одночасно виступали духові оркестри. Чи не наймасовішим заходом стала святкова хода, яка пройшла вулицями міста. До неї приєдналися офіційні персони, творчі колективи, організації та всі охочі. Після того на головній сцені Старого міста відбулися святкові урочистості.

Тим часом у Старому замку учасники проєкту «Жива фортеця» та ремісниче містечко готові зустрічати гостей. Увечері святкування продовжилися. Кам’ячанам і туристам влаштували «Ніч у музеї», організували вечір сучасної музики, а потім показали вогняне шоу.

Сьогодні останній день відзначення Дня міста у Кам’янці-Подільському. Триває Фестиваль вуличної їжі, для дітлахів підготували розважальну програму. А ще з нагоди Дня сім’ї у місті організували святкову акцію за сімейні цінності.

Як усе відбувалося, дивіться на фото:

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую