ye-logo.v1.2

«Як ви оцінюєте Президентські вибори?» –

Політика 1052

запитали ми у відомих в області людей – представників різних професій

Анатолій Побережний, депутат обласної ради:
«Вважаю, що певною мірою результатом виборів є перевага демократичних сил.  Адже якщо взяти усіх кандидатів з  демократичного табору, то разом вони отримали більшу підтримку виборців. Думаю, що більшість з тих, хто підтримував Яценюка, Гриценка, Тігіпка, Ющенка, Литвина, у другому турі проголосує за Юлію Тимошенко».
Алла Пундік, директор Хмельницького обласного академічного театру ляльок:
«Ці вибори оцінюю цілком позитивно. Щоправда, на мою думку, міняти вночі перед виборами рішенням суду роз’яснення до виборчого законодавства (про можливість голосування виборців вдома) – це своєрідний наступ на демократію. Не усі, хто не мав фізичної можливості прийти на дільницю, могли в день виборів принести докази у вигляді медичних документів, аби їм дозволили проголосувати вдома чи за межами виборчої дільниці».Іван Тадеуш, голова Городоцької районної ради:
«Результати виборів очікувані. Однак, мене здивували дві позиції. Приємно – те, що Тігіпко отримав хорошу підтримку виборців.  А неприємно здивувало те, що Литвин набрав досить небагато голосів. На мою думку, суспільство його недооцінило».
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую