ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

«Люстраційні дії» – припинити, а до виборів поставитися серйозно!

Політика 3219 5

Міські депутати на засіданні позачергової сесії 15 травня прийняли одразу два звернення.

Позачергова сесія обіцяла бути, як передбачали депутати, «швидкою і нецікавою». У порядку денному значилося лише одне питання: «Про звернення депутатів Хмельницької міської ради про стан громадської безпеки і правопорядку у місті Хмельницькому». Однак не так сталося, як гадалося. Сесія тривала понад… три години. Депутати так запрацювалися, що забули про перерву, яку традиційно роблять щодві години протягом засідання.
Традиційні гімн, погодження на висвітлення засідання, прийняття порядку денного «За основу»…
«З метою забезпечення спокійної суспільно-політичної ситуації під час підготовки та проведення виборів Президента України звертаємося до представників усіх політичних сил, громадських організацій, релігійних конфесій міста Хмельницького із закликом сприяти стабільній та спокійній ситуації в обласному центрі, уникати провокації громадянського протистояння, захоплення приміщень комунальної власності, тимчасово припинити всі так звані «люстрацій ні дії» до приведення їх у правове поле», – йдеться у зверненні депутатів до керівників політичних партій, громадських об’єднань та правоохоронних органів.

Звернення Хмельницької міської ради до політичних партій,

громадських об'єднань та правоохоронних органів

Свій варіант звернення, але вже до «громади міста Хмельницького» запропонували депутати-бютівці.
«Україна отримала унікальний шанс стати європейською державою (…) Цей шанс дорого нам обійшовся. У боротьбі з олігархічним режимом диктатора Януковича пролилася кров народу України (…) Однак, сьогодні здобутки Революції Гідності під загрозою (…) Тому, у непростий для країни час, депутати Хмельницької міської ради закликають хмельничан відповідально ставитися до виборів Президента України», – йдеться у зверненні, яке підтримало 32 міських обранці.

Звернення №2 до громади міста Хмельницького

Після прийнятих звернень, засідання сесії міської ради проходило майже у форматі «вільного мікрофону». Міський голова Сергій Мельник «розщедрився часом» і надавав слово усім бажаючим представникам громадських організацій, партій, об’єднань.
 

Коментарі:

antonova 21.05.2014 12:29

Надо чтобы Юля прошла, она  наиболее серьезный человек среди всех кандидатов

Ілона Воронова 16.05.2014 10:44

Я обираю тілки Тимошенко, вона завжди турбувалася про людей і все робить для людей. А Порошенко про якого стільки мови розбудовує свій бізнес а не країну.

Саша Майстер 16.05.2014 00:14

Кажете 32 обранці проголосували. А скільки бютівців було на сесії? То ж тільки вони й голосували, бо сліпо вірять, що "Юля прийде і щастя всім буде", але то тільки в казках таке буває, скажіть їм, фанатикам,  хтось про це, бо ж жалко людей))))))))))))))

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую