ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Депутати Славутської районної ради звернулися до Порошенка, Гройсмана та Яценюка

Політика 2023

Раніше подібне звернення до керівників України направляла міська рада Славути

На сесії Славутської районної ради депутати прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, а також народного депутата, який був обраний на цьому окрузі Романа Мацоли. У своєму зверненні депутати вимагають від влади переглянути у бік зменшення встановлені тарифи на газ та електроенергію до рівня, який здатен витримати український споживач (щоправда, який це рівень – не вказано); провести індексацію пенсій і заробітних плат, враховуючи рівень інфляції; взяти під суворий контроль цінову політику на медпрепарати в усій Україні.

Наприкінці червня Славутська міська рада також приймала подібне рішення, в якому наполягала на встановлення мораторію на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію. Вимоги були ті ж самі, які прийняли й районні депутати. Нещодавно Славутська міська рада навіть отримала відповідь від Адміністрації Президента України. У відповіді було зазначено, що звернення Славутської міської ради надіслано за належністю до Кабінету Міністрів України та до Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з проханням розгляду і вжиття відповідних заходів реагування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую